8 Mayıs Cumartesi 2021

Burberry, Honor of Kings için kostüm tasarladı


Moda evi Burberry, dünyaca ünlü Honor of Kings oyunu için kostüm tasarladı. Tencent tarafından duyurulan işbirliği ile ortaya çıkan tasarım Riccardo Tisci tarafından tasarlanacak.

 Burberry, Honor of Kings’e özel tasarım

Burberry, Honor of Kings için kostüm tasarladı

Honor of Kings oyunu; League of Legends veya Dota 2 gibi popülerleşmiş uygulamalar ile benzerlik gösteriyor. Sadece mobil cihazlar tarafına hazırlanan oyun, çok oyunculu seriler arasında yer alıyor. Oyunun popülerliği zamanında Tencent tarafından sınır konulmasına kadar ilerlemişti. Yeni kostüm haberleri ile gündeme gelen Honor of Kings’in birçok seveni bulunuyor.

“Pink: All I Know So Far” belgeseli için gösterim tarihi açıklandı

İki farklı renkten oluşan kostüm için “doğanın ruhu” temel alındığını ifade ediliyor. Tasarımlar ile ilgili açıklama yapan şirket, şu ifadelerde bulundu,

“Kurucu Thomas Burberry’nin öncülüğünü yaptığı ve kullanıcıyı hava şartlarına karşı korumak için tasarlanan Burberry’nin imzası olan gabardine kostüm, takım arkadaşları için bir koruyucunun rolünü canlandıran Yao’ya kusursuz şekilde uyuyor”

Çıkış tarihi henüz belli olmayan kostümü Çin’deki oyuncular satın alabilecek.

YAZAR: Ayşenur SANDIKÇI

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

WhatsApp sesli mesajlar için yeni bir özellik geliştiriyor

WhatsApp sesli mesajlar için yeni bir özellik geliştiriyor

Birçok yeni özelliğin haberini aldığımız WABetainfo WhatsApp’ın sesli mesajlar için yeni bir özellik geliştirdiğini ortaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir