20 Ocak Cumartesi 2018

Çakma Shameless, Twitter’da olay oldu


Çakma Shameless bizim hikaye

Oldukça popüler olan Shameless dizisinin Türk sürümü Bizim Hikaye, ilk fragmanını yayınladı. FOX TV’de yayınlanacak olan dizi, güçlü oyuncu kadrosuna sahip.

Shameless, iddialı ve rahat sahneleri ile çok konuşulan bir dizi. Türk televizyonlarında böyle bir dizinin benzeri pek de mümkün görünmüyor. Bu yüzden fazlasıyla eleştirilen diziye, bir darbe de Shameless dizisinin Fiona karakterine yön veren ünlü oyuncu Emmy Rossum’dan geldi.

İşte Emmy Rossum’un tweeti

Attığı tweet ile Türk oyuncularıyla neredeyse dalga geçen ünlü yıldız, Twitter’da olay oldu. Türklerin istilasına uğrayan mesajlar, on binlerce RT ve beğeni alarak Emmy Rossum’un en çok etkileşim alan paylaşımlarından biri oldu. Ünlü yıldızın tweetine yanıtlar gecikmedi. Shameless uyarlamasında Fiona rolünü üstlenen Hazal Kaya, Emmy Rossum’un tweetine yanıtsız kalmadı.

Hazal Kaya’nın cevabı gecikmedi

Bununla da sınırlı kalmadı. Emmy Rossum’a binlerce Türk cevap yazdı. Yazılan mesajlar, takipçileri adeta gülme krizine soktu. Şimdi vakit kaybetmeden, sosyal medyada paylaşılan ve gülümseten içeriklerle sizi baş başa bırakalım.

Emmy Rossum’a Türk takipçilerin cevapları

1)

2)

3)

4)

5)

https://twitter.com/drama_kuyin/status/893743945523630080

 

Emmy Rossum‘un mesajını haklı buluyor musunuz? Yoksa Bizim Hikaye, hepimizi şaşırtacak kadar güzel olabilecek mi?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Facebook hikayeleri bilgisayar desteği sunacak

Facebook, kullanıcıların masaüstü cihazları üzerinden hikaye eklemelerini sağlayacak bilgisayar desteğini geliştirmek için çalışıyor. Aylık kullanıcı …

Bir Cevap Yazın