16 Ağustos Salı 2022

Kayıp eşya derdine son!


Zarif tasarımı ve değiştirilebilir pili sayesinde kayıp eşya derdine son veren en uzun mesafeli bulucu Pebblebee, e-ticaret platformu n11.com‘da satışa çıktı. Anahtar, bavul, cüzdan ve kaybolması muhtemel değerli eşyaların yanı sıra evcil hayvanlar için dahi kullanılabilecek bulucuyu, Google Play veya App Store’dan indirebilirsiniz. Pebblebee uygulamasının akıllı telefona indirildikten sonra eşleştirmeyle kullanıma hazır hale geliyor.

Bluetooth teknolojisiyle telefonla iletişime geçen Pebblebee, şimdiye kadarki en uzun mesafeli bulucu olarak ön plana çıkıyor. 200 FT, yaklaşık 60 metrelik bir menzile sahip olan cihaz, gizliliğe önem veren altyapısıyla tüm verileri bulut üzerinde şifreleyerek güvenli ortamda saklıyor. Pebblebee, menzil genişliğine bağlı model ve renk seçenekleriyle n11.com‘da 129 ile 139 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Ürünü satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

youtube

YouTube yeni bir proje üzerinde çalışıyor!

Video içerik platformu YouTube etkinlik alanını genişleterek yeni bir hizmet vermeyi amaçlıyor. Ortaya çıkan bilgilere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.