Çamaşır makinenizle deterjan siparişi vermek artık mümkün!

0
241 Okunma

Teknolojik ürünler her alanda ilerlemeye devam ediyor. Gün geçmesin ki yeni bir gelişmeye uyanmayalım. Vestel‘in çıkaracağı çamaşır makinesi ile tek tuşla deterjan siparişi vermenin artık mümkün olacağını biliyor muydunuz?

Vestel ve P&G‘nin piyasaya sürmeye hazırlandığı yeni bir teknoloji; Kolay Gelsin teknolojisi.
Yapılan açıklamalara göre, akıllı ev teknolojisine ayak uydurmak için çalışmalarını yürüten Vestel, P&G işbirliğiyle çamaşır makinelerine entegre edilecek deterjan  butonu ile evinizden tek tuşla deterjan siparişi vermek mümkün olacak.

2018 yılının ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek olan makinelerin aynı zamanda Vestel ve Ariel işbirliğiyle sunulacağı açıklandı. Tüketicinin telefonuna yükleyeceği uygulama ile tüketici adresi, telefonu, kart bilgileri ve deterjan seçeneği sisteme girilerek makine üzerindeki deterjan azaldığında tek tuşla siparişini verebilecek.
vestel tek tuşla deterjan siparişiVestel İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan‘ın yaptığı açıklamada ; “Amacımız hem tüketicilerin günlük yaşamını kolaylaştırmak hem de ürün deneyimini dijitalleştirerek teknoloji dünyasına katkı sağlamak. Bu iş birliği ile Türkiye’nin dijital ekosistemine de katkıda bulunacağız.”  dedi.

Otomatik dozaj sistemli makineler yolda!

Yine 2018 yılı içerisinde projenin ikinci aşamasını hayata geçireceklerini bildiren yetkililer,  otomatik dozaj sistemli çamaşır makineleri ile deterjan seviyesi belli bir sınırın altına indiğinde kendi deterjan siparişini verip ürünün eve tesliminin sağlanacağını söylediler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz