Çamaşırlarınızı sizin için katlasın

0
422 Okunma
foldimate

CES 2017‘de tanıtılan ve sürpriz biçimde fazla insanın ön sipariş verdiği The FoldiMate, çamaşırlarınızı sizin için katlayan bir ürün.

Geçen sene tanıtılan ve 850 dolarlık fiyatına rağmen 8.000 kişiden ön sipariş alan ürün, insanların gerçekten kıyafet katlamaktan hoşlanmadıklarını gösterdi. Şirket şimdi de en son çıkardığı modelini tanıttı. FoldiMate’i 2019 yılının sonlarına doğru piyasaya süreceklerini duyuran şirket Avrupa Ev Aletleri Grubu BSH ile işbirliği yapıyor.

Kıyafetleri 2 dakika’da katlıyor

FoldiMate, çocukların kıyafetlerinden XXL kıyafetlere kadar hepsini katlayabileceğini söylüyor. Ürünün 2019 yılında piyasaya çıkacak yeni modelinde ise bu özelliklere ek olarak yastık kılıflarını, havluları da katlayabileceği açıklanıyor. Önceki versiyonunda kırışıklık açıcı ve parfüm kullanma özelliği olsa da yeni versiyonun da kıyafetleri katlama özelliği üzerine yoğunlaştıklarını ve ürünün 20-40 kıyafeti 2 ila 4 dakikada katlayabildiği vurgulanıyor. Tabi sizin her parçayı tek tek cihaza vermeniz gerekiyor..

2019 yılında piyasaya sürülecek yeni FoldiMate fiyatının 950$ olacağı konuşuluyor. Fiyat açısından tuzlu olduğunu düşünsekte ev aletleri alanında böyle gelişmeler yaşanması seçeneklerin artması açısından iyi olabilir.

Ürün hakkında ayrıntılı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz