Candy Crush TV programı geliyor

0
398 Okunma

Hanımlar ekran başına. En sevdiğimiz mobil oyunun TV programı yapılıyor.

CBS televizyonu 9 Temmuz 2017’den itibaren, Candy Crush Saga temalı bir TV programını yayınlamaya başlayacağını duyurdu.

Program, iki rakibin birbiriyle Candy Crush üzerinden rekabet etmesi üzerine kurulu bir yarışma programı olacak. Show programı için CBS televizyonu, Candy Crush’ın yapımcısı ile birlikte dev bir dokunmatik ekran hazırladı. Yarışmacılar bu dev dokunmatik ekranın üzerinde, kendileri için açılan oyunda, rakibinden daha hızlı şekilde bölümü tamamlamaya çalışacak.

Candy Crush’ı geliştiren firmanın kurucusu da olan Sebastian Knutsson, aynı zamanda programın da yapımcısı olacak. Program aslında Ekim 2016’da duyurulacaktı ancak yapımcı ve TV kanalı son detayları çözmek için biraz daha beklemek zorunda kaldılar.

Dünya çapında yüz milyonlarca oyuncusu olan Candy Crush’ın TV programının sadece CBS ile sınırlı kalmayacağı, yarışma formatının Türkiye dahil pek çok başka ülkeye yayılacağı düşünülüyor.

Öyle görünüyor ki, telefonlarımızda saatlerimizi çalan bu tatlı oyundan kalan zamanda da televizyon karşısına geçip Candy Crush yarışması seyredeceğiz. Fakat, yemek yemeyi ve spor yapmayı da ihmal etmeyelim. Bir de oyundaki şekerleri TV programındaki dev ekranda görüp şeker krizine girerek, çikolataları şekerlemeleri avuç avuç yiyerek kiloları abartmayalım, aman dikkat.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz