17 Ağustos Çarşamba 2022

Çantanızda Hydaway su şişesi ile yer açın


Hydaway katlanabilir su şişesi

Her gün kullandığımız eşyaların sürekli geliştirilmesi ile günlük yaşantımız kolaylaştırıldı. Hayat boyu en önemli ihtiyaçlarımızdan biri olan su, özellikle yaz aylarında daha çok tüketiliyor. Sahilde uzun süre kaldığımızda veya seyahate çıkarken yanımıza su almaya asla ihmal etmeyiz. Yanımızda oldukça yer kaplayan su şişeleri için size bir önerimiz var. Hydaway katlanabilir su şişeleri.

Hydaway katlanabilir su şişesi nedir?

Hydaway katlanabilir su şişesi

Kullanımı oldukça kolay katlanılabilen bir su şişesidir. Diğer şişelerden farklı olarak suyunuz bittiğinde boş şişeyi yanınızda taşımak yerine katlayarak bir anahtarlık boyutunu getirmenize imkan sağlar. Bu özelliği sayesinde boşalan şişeyi gün içerisinde ağırlığını ve büyüklüğünü hissetmeden kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Katlanabilir özelliği sayesinde her yere rahatça sığan Hydaway, yaklaşık 6 gram ağırlığındadır ve cebinize, çantanıza veya poşetlerine kolaylıkla sığar. Ayrıca bulaşık makinesinde yıkayabileceğiniz bu ürün tat veya koku içermez.  BPA içermeyen ve sertifikalara sahip olan Hydaway, sağlığınıza zarar vermez. Su sızdırmaz özelliği ile içi su doluyken de rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Hydaway, yetişkin bir bireyin susuzluğunu giderecek derecede su kapasitesine sahiptir. 7 farkı renk seçeneğine sahip su şişesini Amazon üzerinden kolaylıkla sipariş edebilir ve seyahat çantanızda bir boşluk daha oluşturabilirsiniz. Hydaway katlanabilir su şişesi hakkında daha detaylı bilgi için web sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

YAZAR: Ayşenur Sandıkçı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

youtube

YouTube yeni bir proje üzerinde çalışıyor!

Video içerik platformu YouTube etkinlik alanını genişleterek yeni bir hizmet vermeyi amaçlıyor. Ortaya çıkan bilgilere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.