Çantanızda Hydaway su şişesi ile yer açın

0
590 Okunma
Hydaway katlanabilir su şişesi

Her gün kullandığımız eşyaların sürekli geliştirilmesi ile günlük yaşantımız kolaylaştırıldı. Hayat boyu en önemli ihtiyaçlarımızdan biri olan su, özellikle yaz aylarında daha çok tüketiliyor. Sahilde uzun süre kaldığımızda veya seyahate çıkarken yanımıza su almaya asla ihmal etmeyiz. Yanımızda oldukça yer kaplayan su şişeleri için size bir önerimiz var. Hydaway katlanabilir su şişeleri.

Hydaway katlanabilir su şişesi nedir?

Hydaway katlanabilir su şişesi

Kullanımı oldukça kolay katlanılabilen bir su şişesidir. Diğer şişelerden farklı olarak suyunuz bittiğinde boş şişeyi yanınızda taşımak yerine katlayarak bir anahtarlık boyutunu getirmenize imkan sağlar. Bu özelliği sayesinde boşalan şişeyi gün içerisinde ağırlığını ve büyüklüğünü hissetmeden kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Katlanabilir özelliği sayesinde her yere rahatça sığan Hydaway, yaklaşık 6 gram ağırlığındadır ve cebinize, çantanıza veya poşetlerine kolaylıkla sığar. Ayrıca bulaşık makinesinde yıkayabileceğiniz bu ürün tat veya koku içermez.  BPA içermeyen ve sertifikalara sahip olan Hydaway, sağlığınıza zarar vermez. Su sızdırmaz özelliği ile içi su doluyken de rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Hydaway, yetişkin bir bireyin susuzluğunu giderecek derecede su kapasitesine sahiptir. 7 farkı renk seçeneğine sahip su şişesini Amazon üzerinden kolaylıkla sipariş edebilir ve seyahat çantanızda bir boşluk daha oluşturabilirsiniz. Hydaway katlanabilir su şişesi hakkında daha detaylı bilgi için web sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz