13 Ağustos Cumartesi 2022

En hafif seyahat arkadaşınız: Asus ZenBook


Şık ve ince tasarımlarını teknolojiyle buluşturan ASUS, ZenBook ailesiyle dizüstü bilgisayar kavramını yepyeni bir boyuta taşıyor. Donanımları, kullanıcı dostu özellikleri ve hayatı 24 saat yaşayanlara özgü kullanım kolaylıklarıyla ASUS ZenBook serisi dizüstü bilgisayarlar; her yerde ve her ortamda bir bilgisayardan çok daha ötesini vaat ediyor.

Hafif, ince ve güçlü!

Güzellik ve güç arasında denge oluşturan Zen felsefesinden ilham alınarak tasarlanan ASUS ZenBook dizüstü bilgisayarlar, özellikle ZenBook Flip UX360UA ve ZenBook 3 UX390UA ile seyahatseverlerin favorisi olmaya aday. İnce ve hafif olmalarıyla dikkat çeken ZenBook Flip UX360UA ve ZenBook 3 UX390UA kolayca taşınabiliyor, her ortamda rahatlıkla kullanılabiliyor. Uzun süreli pil ömürleri, ses ve görüntü kaliteleriyle ideal bir yol arkadaşı olan ZenBook ailesi, performanstan da ödün vermiyor.

ASUS’un şimdiye kadar ürettiği en ince ve en hafif dizüstü bilgisayarı olma özelliği taşıyan ZenBook 3 UX390UA, 910 gram ağırlığı ile bir A4 kağıttan bile az yer kaplıyor. 360 derece dönebilen dokunmatik ekranıyla ZenBook Flip UX360UA, ister tablet ister dizüstü bilgisayar olarak kullanılabilme özelliği ile öne çıkıyor.

Detaylı bilgi için burayı tıklayabilirsiniz.

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Disney+ hız kesmiyor! “Dünyayla Benim Aramda” yayın tarihi belli oldu

Türkiye için yeni bir Dijital içerik platformu olan Disney+, yerli içeriklerini arttırmaya devam ediyor. Platformun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.