Catspad evcil hayvanınızı otomatik besliyor

0
216 Okunma

Piyasada evcil hayvanınızı otomatik beslemenizi sağlayan bir çok ürün bulunuyor. Ancak yeni piyasaya sürülen Catspad, kedinizin ve hatta küçük köpeğinizin mama ve su ihtiyacını otomatik olarak sağlayabiliyor.

Catspad’in sadece kedi ve köpeğe mama ve su ihtiyacını karşılamakla kalmadığı aynı zamanda ikisinin farkını ayırt ettiği ve bu farklılığa göre mama ve su oranını belirleyebildiği açıklandı.

Telefonunuza indireceğiniz uygulama ve evcil hayvanınızın türünü ayırt eden (evcil hayvanınızda olan çip de olabilir ya da Catspad tasma etiketi ile) sistemle çalışan ürün, evcil hayvan Catspad ünitesine geldiğinde onu tanımlayarak kuru mama ve su akışını sağlamaktadır. Su akışı aynı zamanda sürekli bir döngüde de olacak şekilde de ayarlanabilmektedir.

Bağlantınız kesilse de Catspad çalışmaya devam ediyor

catspadAynı zamanda uygulama içerisindeki sensörler kedi veya köpeğinizin gün içerisinde ne kadar mama yediğini ve su içtiğini size bildirebilmektedir. Eğer Wi-Fi bağlantınız koparsa Catspad uygulamasının aynı düzende işlemeye devam edeceği açıklanıyor.

Ürün hakkında bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz