12 Ağustos Cuma 2022

Çay severlere Vestel Sefa Inox çay makinesi


Vestel Sefa Inox çay makinesi
Vestel Sefa Inox çay makinesi

Çay en çok tükettiğimiz içecekler arasında. Günümüzün çoğu zamanına çay eşlik eder. Bu kadar sık tükettiğimiz çay hazırlaması kolay bir içecek fakat çabucak tadı bozulduğu için gün içinde birkaç defa çay demlemek zorunda kalırız. Çay makineleri bu sorunu en aza indiriyor. Uzun süre taze ve tek seferde daha fazla sayıda çay içmek mümkün oluyor. Bu çay makinelerinden biri Vestel Sefa Inox çay makinesi.

Vestel Sefa Inox çay makinesi 1650 W güce, 1,9 L su ısıtıcı kapasitesine ve 1,1 L demlik hacmine sahip. İkili ısıtma sistemi ve sıcak tutma özelliği olan bu çay makinesi farklı renkleri ve modern tasarımıyla kadınlar için iyi bir seçenek olabilir. Paslanmaz çelik yapısıyla kaliteli bir malzeme yapısı sunan Vestel Sefa Inox susuz çalışma emniyeti ve 360 derece dönen kablosuz kullanımıyla kolaylık sağlıyor.

Vestel Sefa Inox çay makinesi şu sıralar özel fiyatıyla dikkat çekiyor. 259.00 TL olan bu çay makinesi ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

YAZAR: Seda Alkan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix’in Temmuz 2022 programı belli oldu

Yeni fiyat politikası sebebi ile oldukça yüksek rakamlarda abone kaybeden Netflix, temmuz ayında izleyiciyle buluşturacağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.