Grundig Sensimeter PS 6610 BT Bluetooth tartı

0
954 Okunma
Grundig Sensimeter Bluetooth tartı
Grundig Sensimeter Bluetooth tartı

Havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte kadınlar da kilo vermenin derdine düştü. Yaklaşan yaz ayı ve mağazalarda yerini alan yazlık kıyafetler kadınların sıkı bir diyete başlamasına sebep oldu. Kilo problemi hemen hemen her kadının yaşadığı bir problem. Her tartıda farklı bir kilo görmek de sinir bozucu olabiliyor. Grundig Sensimeter Bluetooth tartı size özel bir tartı olmasının yanı sıra güvenilir sonuçlar görebileceğiniz bir tartı.

Teknolojik özelliklerini bir kenara bırakalım tasarımıyla da oldukça göze çarpan bu ürün, banyonuzda veya evinizin herhangi biryerinde gayet şık bir görüntü oluşturacak gibi duruyor.

Akıllı telefonunuzdan yönetin

Akıllı telefonunuz varsa gerisi kolay. Nasıl mı? Grundig Sensimeter tartı özel olarak tasarlanmış, IOS ve Android uyumlu uygulamaya sahip. Bu uygulama sayesinde verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu uygulamayı telefonunuza indirmek ve Bluetooth yardımıyla tartınıza bağlanmak.

12 farklı kişiyi özel olarak tanır!

Grundig Sensimeter Bluetooth tartı, 12 kişiyi ayrı ayrı analiz eder. Her kişiyi otomatik olarak tanır. Bu sayede birden fazla kullanıcı bu tartıyı kullanabilir.

Geçmişinize döndüren tartı

Haftalık, aylık ve yıllık olarak verilerinizi saklayan bu tartı sayesinde ne kadar kilo verdiğinizi karşılaştırabilirsiniz. Bu sayede geçmişinizi kolayca takip edebilirsiniz.

Grundig Sensimeter Bluetooth tartı ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz