Çektiğiniz fotoğrafları Singer ile kumaşa aktarın

0
310 Okunma

Dikiş dikerken artık standart nakışlarla yetinmek zorunda değilsiniz. Singer’in LEGACY SE 300 modeli ile fotoğrafını çektiğiniz her şeyi kumaşların üzerine aktarabilirsiniz. Bu teknoloji ile cep telefonunuz ya da fotoğraf makinenizle çektiğiniz her kareyi 30 dakika ile 1 saat içinde kumaş üzerine işleyerek zevkinize uygun tişört ya da yastıklar hazırlayabilirsiniz.

Çekilen her fotoğrafı kumaşa taşıma olanağı

Singer ile artık dikiş dikerken yapabilecekleriniz sadece sizin hayal gücünüzle sınırlı… İster manzara ister kendinizin ya da bir yakınınızın fotoğrafı olsun, çektiğiniz her fotoğrafı kumaşın üzerine taşıyabilirsiniz. Böylece size özel tasarımlar oluşturabilir, sevdiklerinize de hoş sürprizler yapabilirsiniz.

Sık kullanılan desenlere direkt erişim, 2 font yazı karakteri, 4 adet hafıza ve her hafızaya 10 değişik dikiş dekoratif desen kaydedebilme, art arda desen kombinasyonu yapabilme, 3 adet StayBright™ LED lamba özelliğine sahip Singer LEGACY SE 300 modeli, ayrıca 250 değişik dikiş ve dekoratif desen yapabiliyor. 6 farklı modelde tek adımda otomatik ilik açabiliyor.

200 yeni nakış tasarımı…

Singer LEGACY SE 300 modelinin 200 yeni nakış tasarımı, kesintisiz tek renk işleyebilme, 6 farklı yazı karakteri, 2 adet nakış kasnağı, USB ile nakış transferi, renk blokları arasında geçiş yapabilme, 90 derecelik açılarla deseni çevirebilme gibi özellikleri sayesinde kadınlar istedikleri tasarımı kolaylıkla yapabiliyor.

Ürün ile ilgili bilgi almak ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz