18 Mayıs Cuma 2018

Hem teknolojik hem eğlenceli popüler ürünler


Hayatınızı kolaylaştırırken eğlenmenizi sağlayacak popüler teknolojik ürünler ile gününüze bir parça renk katmaya ne dersiniz? Bir tık kadar uzağınızda olan bu ürünleri online alışveriş yaparak satın alabilirsiniz.

iPhone 7 Plus

Kırmızı rengiyle dikkat çeken  iPhone 7 Plus 256 GB Red Special, kullanıcılarına enerjik ve  renkli bir deneyim sunuyor.

Polar Loop Crystal akıllı bileklik

Polar Loop Crystal akıllı bileklik, Swarovski kristalleri sayesinde adeta ışıldıyor. Günlük etkinliklerinizi takip eden akıllı bileklik, teknolojiye şık bir dokunuşta bulunuyor.

Samsung taşınabilir şarj cihazı

Samsung taşınabilir mavi şarj cihazı, trendlerden ilham alan tasarım ve rengiyle öne çıkıyor. Günümüzde çoğu kişi gibi siz de telefonunuzun şarjının dolu olmasına çok önem veriyorsanız, şarj sorununuza renkli bir son verecek bu ürünü her an yanınızda taşıyabilirsiniz

Marley bluetooth hoparlör

Nereye giderseniz gidin müziğinizi yanınızda götürmenize olanak tanıyan Marley Bag Of Riddim 2, sıra dışı tasarımı ve kullanım kolaylığı ile favori teknolojik ürününüz olmaya aday.

Insta360

Telefona takılabilen ve 360 derece çekim yapabilen Insta360 Nano‘yu iki şekilde kullanabilirsiniz. Dilerseniz iPhone telefonunuza bağlayarak, dilerseniz de telefona bağlanmadan kullanabilirsiniz. 360 derece çekim yapabilen Insta360 Nano ile çekimlerinizi anında sosyal medyada paylaşabilirsiniz.
 

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google fotoğraflar

Google Fotoğraflar siyah-beyaz anılarınızı renklendirecek!

Google Fotoğraflar kullanıma sunduğu özellikle popülerleşmeye başladı. Fotoğraflarınızı otomatik düzenlemenize yardımcı olacak yapay zeka özelliği …

Bir Cevap Yazın