Cep’ten kahve makinenizi yönetin

0
561 Okunma

Nesspresso Prodigio, kahve olmadan güne başlayamayanlara, gün içinde sık sık kahve içme ihtiyacı hisseden kahve tiryakilerine mükemmel kahveyi yaratabilmeleri için diğer kahve makinelerinden çok daha fazlasını vadediyor ve mutfaktaki en iyi yardımcılarınızdan biri olmak istiyor.

Kullanıcının uzaktan kahve hazırlamasına yardımcı olan makine, aynı zamanda kahve veya su azaldığında, kapsül haznesi dolduğunda haber veriyor. Bluetooth Smart teknolojisiyle birlikte kusursuz şekilde çalışan Nespresso akıllı telefon uygulaması, yalnızca birkaç basit parmak kaydırma hareketiyle kontrol edilebiliyor.

3 farklı kahve çeşidi  yapılabiliyor

Bluetooth bağlantısının olmadığı durumlarda manuel olarak da kontrol edilebilen makinede, espresso, ristretto ve lungo olmak üzere üç farklı kahve çeşidi yapılabiliyor. Kutu içeriğinde 16 farklı Nespresso kapsülüyle birlikte geliyor.

Kahvenizin sabah uyandığınızda hazır olması için zamanlayıcı ayarlayabiliyorsunuz. İstediğiniz kahveyi saniyeler içinde hazırlayan Prodigio’yu, kendi kendine kapandığı için daha sonrasında kapatmak zorunda da kalmıyorsunuz.

Akıllı telefonlar üzerinden kahve siparişi verilebiliyor

Kendi bakımını kendi yapan bu akıllı kahve makinesi sayesinde kullanıcıların kendine ayıracak zamanları artıyor. Prodigio, kullanıcısını yalnızca kahve kapsülü azaldığında, kapsül haznesi dolduğunda ve bakımını tamamladığında, Nespresso internet sayfasına bağlanıp kolayca kahve siparişi de verebildiğiniz akıllı telefon uygulaması üzerinden gönderdiği bilgi mesajlarıyla rahatsız ediyor.

Mobil uygulamanın nasıl çalıştığını görmek isteyenler, interaktif kahve deneyimini bu adresten kendi akıllı telefonlarıyla birlikte test etme fırsatı buluyor. iOS ve Android için geliştirilen uygulama, istediğiniz saati belirleyip espresso yapmaya olanak tanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz