24 Mayıs Cuma 2019

Chilling Adventures of Sabrina 2. Sezon görüntüleri yayınlandı


Netflix’in dikkat çeken orijinal içeriklerinden biri olan Chilling Adventures of Sabrina yıllar önce yayınlanmış dizinin yeni versiyonu. Dizide cadı olan lise öğrencisi Sabrina’nın karanlık tarafı keşfederken ölümlü arkadaşlarıyla olan hayatından vazgeçemeyişini izliyoruz. 

Dizinin ilk sezonu bitti ve yeni sezon için 5 Nisan gününü beklemek gerekiyor. Dizinin yeni sezonu ile ilgili Netflix’te bir fragman bulunuyordu. Netflix şimdi ise yeni sezonun ilk görüntülerini dizi severlerle paylaştı. 

Chilling Adventures of Sabrina 2. Sezon içinde, etkileyici bir büyücü olan Nicholas Scratch ile ölümlü Harvey Kinkle arasında kalan Sabrina yeni bir aşk üçgeni içinde mücadele etmeye başlayacak. Aynı zamanda Karanlık Lord, Madam Satan ve Peder Blackwood ise Spellman ailesinin evinde yarattıkları kaosları sürdürecek. Ayrıca bu kez Spellman’ların başındaki bela bu üçüyle de sınırlı değil.

İşte Chilling Adventures of Sabrina II. Kısım’dan ilk görüntüler…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TikTok ücretsiz müzik uygulaması kuracak

TikTok’un ana şirketi ByteDance, ücretsiz bir müzik akışı uygulaması başlatmayı planlıyor. Çinli ByteDance şirketi,  75 milyar …

Bir Cevap Yazın