8 Ağustos Cumartesi 2020

Cristiano Ronaldo Instagram’da 200 milyon takipçiye ulaşan ilk kişi!


cristiano-ronaldo-instagramda-200-milyon-takipciye-ulasan-ilk-kisi-2

Futbolla uzaktan yakından ilgilenen her insanın mutlaka tanıdığı Cristiano Ronaldo, Instagram’da 200 milyon barajını aşan ilk hesap unvanına erişen isim oldu. Şu anda Juventus’da forma giyen Portekiz asıllı ünlü futbolcunun Instagram’da güncel olarak 2.754 tane gönderisi bulunuyor.

cristiano-ronaldo-instagramda-200-milyon-takipciye-ulasan-ilk-kisi-1 Fcebook’un sonradan bünyesine kattığı dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulaması Instagram aynı zamanda da ünlüler için büyük bir kazanç kapısı. Forbes’te açıklanan rakamlara göre Cristiano Ronaldo, paylaştığı reklamlardan yılda 47,8 milyon dolar (285,2 milyon TL) gelir elde ediyor.

Dünyaca ünlü futbolcu 200 milyona ulaşmasını paylaştığı bir video ile kutladı. Yayınladığı videoyu hala izlemediyseniz aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Paylaştığı videonun altına “Vayy 200 milyon! Bu yolculuğu her gün benimle paylaştığınız için her birinize teşekkür ederim“ yazarak bu sözleriyle takipçilerine teşekkür etti.

Instagram’da en çok takip edilen ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo’yu yakın takipçiye sahip hesapları listeledik. İşte diğer yüksek takipçiye sahip hesaplar:

Dwayne Johnson: (The Rock): 170 Milyon

Selena Gomez : 167 Milyon

Kylie Jenner: 160 Milyon

Kim Kardashian: 158 Milyon

Lionel Messi: 141 Milyon

Beyonce: 137 Milyon

Apple’dan sonra Corona Virüs Starbucks’ı etkiliyor!

YAZAR: Didem Ergin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPad Pro 2020

Yeni iPad Pro modellerinde üzen performans!

Elektronik cihazlara yaptığı acımasız dayanıklılık testleriyle adından söz ettiren JerryRigEverything adlı YouTube kanalı yeni özellikleriyle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir