Daha temiz bir hava için Arnica Misty hava nemlendirici

0
1.413 Okunma
arnica misty hava nemlendirici
arnica misty hava nemlendirici

Özellikle astım hastaları için havanın her zaman temiz ve nemli olması gerekir. Fakat her zaman temiz ve nemli havaya ulaşamayız. Arnica özellikle astım hastalarını sevindirecek Arnica Misty ürününü tüketicilerin karşısına çıkardı. Astım ve solunum yolundan rahatsızlığı olan hastalar Arnica Misty ile korkmadan nefes alabilecekler.

Şık tasarımı ve pratik kullanımıyla göz dolduran bu ürün, evinizdeki nem oranını dengeler ve size sağlıklı bir yaşam sunar. Görünüşü itibariyle bir parfüm şişesini anımsatan bu ürün özellikle kadınların dikkatini çekecek gibi görünüyor. Evinizin bir köşesinde yer almayı bekleyen bu ürün sağlık açısından büyük önem taşıyor.

Arnica Misty teknik özellikler

35 W güce sahip. Üzerinde açma-kapama ve buğu ayar düğmesi sizi karşılıyor. Şeffaf su tankı bulunan bu üründe 7 saat aralıksız buğu elde edebiliyorsunuz. Özel bir parfüm şişesi tasarımında olan bu ürün evinizde gayet şık duracak gibi görünüyor. Led ışıklı sistemi ve arttırılabilir yoğunluk kademesi de diğer belirgin özelliklerinden diyebiliriz.

Arnica Misty fiyatı ise 199.00 TL. Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz