Miele Scout RX1 robot süpürge ile zahmetsiz temizlik

0
1.108 Okunma
miele scout rx1 robot süpürge
miele scout rx1 robot süpürge

Yoğun geçen günlerin ardından özellikle çalışan kadınlar için ev temizlemek oldukça zor bir durum oluyor. Ev süpürmesi, ütü, bulaşık vs. derken ev işleri çığ gibi büyüyor. Gün içinde yorulan vücut ve bünye ev işlerini yapamaz hale geliyor. Durum böyle olunca günün tamamı işlere gidiyor. Kendimize ve sevdiklerimize zaman ayıramaz hale geliyoruz.

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte günlük hayatta karşılaştığımız çoğu şeyde teknolojinin izini görmek kaçınılmaz oluyor. Teknolojinin bu derece çığır açması bazılarımızı korkutuyor olabilir. Fakat sandığımız gibi korkutucu değil, yardımcı olan bu teknolojik gelişmeler özellikle ev işlerine oldukça zaman harcayan kadınlar için sevindirici olsa gerek.

 

Siz oturun evinizi robot temizlesin!

Miele Scout RX1 robot süpürge, şık tasarımı ve üstün teknolojisiyle evinizin en iyi yardımcısı olacak gibi görünüyor. Bu robot sizi hiç zahmete sokmadan evinizi baştan aşağı temizleyebiliyor. Size sadece izlemesi kalıyor. Özel kamera, sensör, elektronikten oluşan yazılımı, iç mekan algılama sistemine sahip. Akıllı yönlendirme “navigasyon” sayesinde ulaşılması zor alanlar bile kolayca süpürebilir.

Yol boyunca aksiliklere meydan okur: Mobilyalar, basamaklar ve merdivenler Scout RX1 tarafından algılanarak çarpmalara, devrilmelere karşı önlem alınır. Tozlara kirlere karşı güç: Her köşede kalmış tozlara, kirlere ulaşarak süpürür. Süpürür, toplar ve çeker: 3’lü temizle­me sistemi sayesinde güvenle kirlerden arındırır. Daha uzun süre çalışır: Aküsü sayesinde iki saate kadar 150 m2’lik bir alanı aralıksız temizler. Üstelik diğerlerinden 3 kat daha uzun ömürlü kullanım sağlar.

Tek başına temizler: Süpürmeye tam olarak sizin istediğiniz saatte başlar – evde kimse olmasa bile o tek başına halleder. Robotun ön panelindeki ekrana veya kumandaya sadece 2 kez dokunarak harekete geçirebilirsiniz. Uzaktan kumanda ile  manevra yaptırarak istediğiniz alana veya köşeye yönlendirerek temizleye­bilirsiniz. İki kademeli hava temizleme filtresi sayesinde odanın havası süpürme işleminden sonra eskisinden çok daha temiz bir havaya sahip olur ve bu sayede daha rahat nefes alabilirsiniz.

Sadece düz zeminde değil 2cm halı üstüne de çıkabilen bu robot evinizi baştan aşağı temizleyebilecek.

Miele ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz