11 Ağustos Perşembe 2022

Disney+ Türkiye “Kod Adı Avcı” dizisinden ilk görüntüler geldi


Disney+ Türkiye de dahil olmak üzere birçok ülke de hizmete başladı. Fiyat bakımından diğer platformlara göre daha uygun seçenekler sunan platform, Türkiye özel içerikleri ile karşımızda. İşte yerli yapım “ Kod Adı Avcı” dizisinden ilk görüntüler.

“Kod Adı Avcı” dizisinden görüntüler

Dijital yayın platformları arasında artık Netflix tek başına yer almıyor. Bu zamana kadar çeşitli rakiplerin olduğu kategoride artık rekabet kızıştı. Netflix Türkiye tarafında gördüğümüz özel Türkiye yapımı içeriklere artık bir alternatif yer alıyor.  Küresel içerikler bakımından kütüphanesini zenginleştirmeye çalışan Disney+, yerli içeriklere de yoğunluk verecek. Bu konuda önümüzdeki ilk içerik Kod Adı Avcı olacak. Dizi hakkında Disney+ Türkiye şu açıklamayı yaptı;

“The Walt Disney Company’nin tüm dünyada milyonlarca üyeye sahip dijital yayın platformu Disney+ orijinal yerli içeriklerine bir yenisini daha ekliyor. Kod adı ‘Avcı’ olarak duyurulan gerilim-suç-mizah türündeki dizinin çekimleri sürerken setten ilk kareler yayınlandı. The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney+ yerli ve yabancı içerikleriyle gündem olmayı sürdürürken Türkiye’deki orijinal yerli projelerinin çekimleri son sürat devam ediyor. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda Soner Caner’in oturduğu dizinin çekimlerinden ilk kareler paylaşıldı. Başrolünü Pınar Deniz’in üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda Deniz dışında Uraz Kaygılaroğlu, Tolga Tekin, Ahmet Rıfat Şungar, Şebnem Hassanisoughi, İpek Çiçek, ve Serhat Kılıç gibi önemli isimler rol alıyor. Türkiye’nin en ünlü yıldızının gündüz ışıltılı, gece ise karanlık dünyasının keskin geçişlerine tanıklık edeceğimiz; dikkat çekici hikayesiyle şimdiden merakla beklenen; suç, gerilim ve mizah öğelerini bir arada barındıran orijinal dizi yakında sadece Disney+’ta yerini alacak.”

Takipçilerini şimdiden heyecanlandıracak dizinin çekimlerinden ilk görüntüler de geldi. Dizi hakkındaki yorumlarınızı ve beklentilerinizi yorumlara bekliyoruz.

YAZAR: Ayşenur Sandıkçı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Disney+ hız kesmiyor! “Dünyayla Benim Aramda” yayın tarihi belli oldu

Türkiye için yeni bir Dijital içerik platformu olan Disney+, yerli içeriklerini arttırmaya devam ediyor. Platformun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.