13 Ekim Cumartesi 2018

Dizüstü bilgisayar nasıl masaüstüne çevrilir?


Zamanında dizüstü bilgisayarlar kullanıcılara daha çok konfor sağlaması için yapıldı, en azından temel mantığı buydu. Çünkü masaüstü bilgisayarlarımızı hiçbir yere taşıyamıyorduk. Ancak zaman geçtikçe dizüstü bilgisayarlar da rahatlıktan çok yük olmaya başladı ve biz de daha küçük bir bilgisayar olan tabletleri kullanmaya başladık. Ancak hala bilgisayarın kendisine de ihtiyaç duyuyoruz. Bu yüzden de ‘Dizüstü bilgisayarı nasıl masaüstüne çevrilir?’ sorusunun cevabını bulduk. Hem de gittiğimiz yerlere yük olmayacak şekilde!

Peki dizüstü bilgisayar nasıl masaüstüne çevrilir?

Aslında oldukça basit ancak birkaç ekipman gerekli. Ayrıca masaüstü bir bilgisayarın dizüstüne kıyasla daha çok avantajı var. Mesele evden çalışan biriyseniz ama dizüstü bir bilgisayarınız varsa evin içinde her yerde çalışmak mümkün. Ancak masaüstü bir bilgisayar her zaman iş performansını arttırır. Birkaç ekipmandan kastımız aslında oldukça basit. Bir klavye, tercihinize göre bir monitör ve son olarak da bir mouse. Klavye ve mouse seçiminizi bluetooth destekli yaparsanız fazla kablo sorununu da çözmüş olursunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kendi kullanımlarını takip edebilen 3D baskılı protezler!

Araştırmacılar, gömülü pil veya elektronik aygıtlara gerek kalmadan veri iletmek için 3D baskılı plastik nesneler için bir …

Bir Cevap Yazın