18 Haziran Pazartesi 2018

Dosya gönderirken, sosyal sorumluluk projelerine destek olun


SendGB

SendGB, 4GB’a kadar ücretsiz dosya transfer hizmeti veren ve WeTranfer benzeri bir hizmet sunan bir servis. Site Türkçe dahil olmak üzere tam 12 farklı dil seçeneği ile hizmet veriyor.

Onu rakiplerinden ayıran ise dosya aktarım hizmeti dışında, aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerine de destek vermesi. Bu kapsamda KAÇUV (Kanserli Çocuklara Umut Vakfı ), LÖSEV (Lösemili Çocuklar Vakfı), Tohum Otizm Vakfı, TOG (Toplum Gönüllüleri Vakfı) ve Darüşşafaka kampanyalarına katkı sağlanmış ve sağlanmaya da devam ediyor.

SendGB

SendGB, International Photo Nightscape Awards’ta resmi destekçi olmayı başardı

Platformun arka planında kullanılan fotoğraflarda birçok ülkeden fotoğrafçı ve tasarımcılara yer veriliyor. Hizmet bu sayede Fransa merkezli International Photo Nightscape Awards 2016 ve 2017 resmi dosya transfer destekçisi olmayı başarmış. SendGB.com‘u Türkçe dil seçeneğinde masaüstü veya notebook bir cihazdan kontrol ederseniz bu kez yerel arka plan görsellerini görebiliyorsunuz.

SendGB detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

renk değiştiren akıllı kıyafetler

Renk değiştiren akıllı kıyafetler ile kombin derdine son!

ChroMorphous Renk değiştiren akıllı kıyafetler ile artık sizde farklı renkler de aksesuarlar almanıza gerek kalmayacak. Özellikle …

Bir Cevap Yazın