Arnica Pika ile enerjiden tasarruf ederken mükemmel temizlik imkanı

0
374 Okunma
Arnica Pika

Daha az enerji tüketerek daha yüksek verim alabilmeniz için A sınıfı olarak üretilen Arnica Pika enerji tüketimi ile dikkatleri çekmeyi başardı. Cyclone Max teknolojisi ile bulunduğunuz ortamdaki bütün tozları içine hapsedebiliyor.

Haznenin tam ortasında bulunan Cyclone Max teknolojisi ile tozlar haznenin her tarafına eşit şekilde dağılıyor Üstelik toz haznesinin üstündeki buton ile tek elinizle pratik bir şekilde çıkartıp, hazneyi boşaltıp yerine takabilirsiniz.

Elektronik taşınabilir dikiş makinesi

Arnica Pika ile istenmeyen kazalara son ! 

Haznenin üzerindeki emniyet kilidi butonu sayesinde Pika’yı dik konumda taşıdığınızda veya butona bastığınızda hazne kesinlikle açılmıyor, böylece bulunduğunuz ortama kaza sonucu tozların dökülmesi engellenmiş oluyor. 2,5 litrelik geniş toz haznesi ile her temizlikten sonra hazne boşaltma devrini ortadan kalkıyor.

Arnica Pika iki adet filtre sistemi bulunuyor. Bunlardan biri haznenin hemen arkasında bulunan ve motoru tozlardan koruyan filtre, diğeri ise arka kısımda bulunan ve dışarı toz çıkışını engelleyen filtre. Böylece Pika size yüzde 99 oranında temiz hava soluma imkanı sağlıyor.

Arnica Pika

Filtreler bulundukları yerden çıkartmak oldukça kolaydır. Kirlendiklerinde yerinden çıkartıp sudan geçirmek yeterlidir. Kuruttuktan sonra gönül rahatlığı ile temizliğinize devam edebilirsiniz.

Evinizin her köşesine kolayca ulaşın

8 metrelik uzun kablosu ile size evinizin her köşesine ulaşabilme imkanı sağlıyor. Ayrıca çek bırak sistemi ile kabloyu kolayca geri sarabilirsiniz.

Arnica turbo başlığı ile halı ve koltuk yüzeylerinde de bizlere kolaylık sağlamayı hedefliyor. Aynı şekilde yüksek verimli fırçası zorlu temizliklerde bir diğer yardımcınız.

Arnica Pika birbirinden şık ve evinizde fazla yer işgal etmeyen 3 farklı model şeçeneği ile karşımıza çıkıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz