15 Ağustos Pazartesi 2022

Bu Dünyanın Dışında bu hafta vizyona giriyor


Vizyona, 17 Mart 2017 Cuma günü girecek olan, dram ve bilim kurgu türündeki Bu Dünyanın Dışında, bir ABD yapımı. 120 dakikalık filmde rol alacak isimler ve filmin konusu ise şu şekilde:

Yönetmen koltuğunda Peter Chelsom‘un oturduğu Bu Dünyanın Dışında filminin başrol oyuncuları. B. D. Wong, Gary Oldman, Carla Gugino, Britt Robertson, Asa Bulterfield.

Mars’ta bir koloni kurmak isteyen astronotlar uzay mekiği ile yola çıkmış, ancak kalkışın kısa bir süre sonrasında, astronotlardan bir tanesinin hamile olduğu anlaşılmıştır. Sarah Elliot isimli astronot, uzay mekiğinin Mars’a inmesinin hemen sonrasında doğum yapmış, ardından da ölmüştür.

Çocuk erkektir. Adı Gardner olmuştur. Kolonideki diğer astronotlar tarafından büyütülmüş, 16 yaşına gelmiştir. Burada bulunan 14 bilim adamı haricinde kimseyi tanımayan, Mars dışında hiç bir yeri görmemiş olan Gardner Elliot, dünya ile ilgili bilgileri sadece okuduklarından edinmiş; ancak çok zeki bir çocuktur.

Gardner’in dünyaya gönderilmesine karar verilir; ancak burada büyük bir kültür şoku yaşayacak olan çocuk, bunun yanında, kendisi ile ilgili yapılan tetkiklere göre de, dünyadaki yaşama uygun olmayan bir bünyeye sahiptir. NASA onun için bir yaşam alanı tahsis etmiştir; ancak o buradan kaçar. İnternet üzerinden tanıştığı Tulsa, kendisinin tanıdığı tek insandır. Önce birbirlerine aşık olurlar; sonrasında da, Grdner, hem dünyayı, hem de hiç tanımadığı duyguları keşfe başlar.

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oppo Pad Air’in yeni versiyonu tanıtıldı

Oppo, 10 Ağustos’ta piyasaya sürülecek olan Oppo Pad Air tabletinin yeni bir versiyonunu tanıttı. Siyah ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.