Remington saç düzleştirici fırça

1
1.540 Okunma
Remington
Remington

Yeni nesil saç düzleştiricilerden bir yenisi Remington saç düzleştirici fırça görücüye çıktı.

Saç düzleştiricileri kadınların olmazsa olmazlarından biri. Çoğu kadının evinde mutlaka bir saç düzleştiricisi vardır. Kısa sürede kuaför salonundan çıkmış gibi hissetmek isteriz. Saç düzleştiricileri de imdadımıza koşar.

Özellikle sosyal medya da sık gördüğümüz yeni nesil saç düzleştiricileri (saç düzleştirici taraklar) gün geçtikçe sayısı artmakta ve çoğu markanında ilham kaynağı olmuş durumda. Piyasa sık gördüğümüz bu saç düzleştiricileri kadınlar tarafından da oldukça talep edildi. Çıktığı günden beri popülaritesini devam ettiren saç düzleştirici taraklardan Remington markası da etkilendi.

Remington, dakikalar içinde düz ve pürüzsüz saçlara sahip olmanın hayalini yeni modeli CB7400 Düzleştirici Tarak ile gerçekleştiriyor. Fırça ve düzleştiricinin bir arada olduğu Remington CB7400 ile sadece birkaç dakika içinde harika saçlara sahip olmak çok kolay. Zamandan tasarruf etmek isteyen kadınların mutlaka göz atması gereken bir ürün.

Anti-statik seramik kaplama özelliği ile saçların kolayca kaymasını ve elektriklenmeden düzleşmesini sağlayan Remington Düzleştirici Fırça piyasaya çıktığı ilk günden beri kullanıcılarının gözdesi olmayı başardı.

Saç, kadınların göz bebeğidir. En önem verdiğimiz aksesuarımız saçlarımızdır. Bunun içinde saçlarımızı yıpratmayan kaliteli ürünler tercih etmek isteriz. Saç hassas bir konudur bu yüzden de saç düzleştiricilerinin malzeme kalitesi oldukça önemlidir.

Saçları tararken aynı zamanda  düzleştirebilen CB7400 ile sadece birkaç dakika içinde düz ve pürüzsüz saçlara sahip olmak hayal olmaktan çıkıyor. Saçların doğal hacmini kaybetmeden düzleştirmeyi başaran yenilikçi tasarımı ile de dikkat çeken model, rahat kullanımıyla her saç tipine uygun olarak tasarlandı.

Evimizde küçük çocuklar da olabilir. Bu yüzden saç düzleştiricilerinin güvenliği de oldukça önemlidir. Kendimiz de unutkanlık yapabilir cihazı açık şekilde unutabiliriz. Bu konu da gözden kaçırılmamış. 3 ısı ayarı bulunan Düzleştirici Fırça’nın otomatik kapanma özelliği sayesinde olası kazalara karşı güvenlik önlemi bulunurken, saklama çantasıyla da her yere taşınabilmesi mümkün oluyor.

Remington CB7400  saç düzleştirici fırçanın fiyatı ise 259.00 TL . Remington saç düzleştirici fırça hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz