Duşta müzik keyfi yaşayın

0
1.993 Okunma
Grohe duşta müzik keyfi
Grohe duşta müzik keyfi

Günlük hayatın stresi, yoğun yaşam temposu herkesin rahatlamaya olan ihtiyacını artırıyor. Müzik ve duş almak rahatlamanın en yaygın, kolay ve keyifli seçenekleri. GROHE şimdi bu iki keyfi birleştirdi. GROHE ve Philips Sound, yüksek kaliteli, sarmalayıcı müzik deneyimini duş veya banyolara taşıyan Aquatunes su geçirmez Bluetooth hoparlörüyle duş sırasında kaliteli müzik dinleme olanağı sunuyor.

GROHE ve Philips Sound Aquatunes su geçirmez Bluetooth hoparlörü, size keyifli bir seçenek sunuyor. Aquatunes, banyolar için harika sese ve görünüme sahip bir ek olarak tasarlandı.

Ergonomik tasarım

GROHE Design Studio tarafından tasarlanan organik, yuvarlak biçimli formuyla GROHE’nin popüler el duşlarına benzeyen Aquatunes, raflarda hiç yer kaplamıyor. Kullanımı son derece kolay olan sistemi kurmak için kulbunu doğrudan duş sürgü barına takmak ve yerine tutturmak yeterli.

Bluetooth ile kolay bağlantı

Hoparlörü herhangi bir akıllı telefon, tablet veya Bluetooth özellikli cihazla eşleştirerek kolaylıkla bağlayabilirsiniz. 10 metreye ulaşan menziliyle oynatıcı cihaz kuru tutulabiliyor. CE sertifikalı ve yüzde 100 su geçirmez olan hoparlör 1,5 metreye kadar bir yükseklikten düşüşe de dayanıklı.

Parmak ucuyla kolay kontrol

Duş altında işleri basit tutan Aquatunes, açıkça işaretlenmiş açma/kapama, ses yükseltme/indirme, önceki/sonraki parça ve Bluetooth ile eşleştirme düğmelerine sahip. İki LED, Bluetooth bağlantısının durumu, hoparlörün açık olup olmadığı ve pilin durumu gibi ilk bakışta ihtiyaç duyulan tüm bilgiyi gösteriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz