Bebeğiniz kendi başına yeme içme alışkanlığı kazanacak

0
214 Okunma
Philips avent bardakları
Philips avent bardakları

Bebekler için her zaman en iyisini yapmak için çalışmalarını sürdüren Philips Avent, bebeklerin 4’üncü aydan itibaren ‘kendi başına içme yolculuğu’na destek oluyor. Annelerin en hassas olduğu konulardan biri olan BPA içermeyen malzemeden üretilen çocuk bardakları ile hem bebeklerin hem de annelerin hayatını kolaylaştırarak sağlıklı bir geçiş süreci sunuyor.

4 Aşamada bebeklerin içme yolcuğu…

1. Aşama – İçmeyi öğrenmedeki ilk adımı atmak / 4 + ay: Bebeklerin başlarını kaldırabildikleri, dik oturabildikleri ve objeleri kavrayabildikleri bu dönemde, bebekler bağımsız bir şekilde kendileri içmeye başlayabiliyorlar. Bebeklerin kolayca kavramalarını sağlayacak kulplara sahip olan Natural ve Klasik Eğitici Biberonlar, içmeyi öğrenmedeki ilk adımı atmak için ideal…

 

2. Aşama – Etrafı kirletmeden içme becerilerinin gelişmesi / 6 + ay: Bebeğinizin sözlü becerilerinin ve bardakları kendi kendine tutabilme yeteneğinin geliştiği bu dönemde Kolay İçilebilir Eğitici Bardak ve Gelişmiş Damlatmaz Bardak annelerin yardımcısı oluyor.

Kolay içim sağlayan yumuşak silikon bardak ucu ile uca basınç uygulandığında akmaya başlayarak yudum almaya imkan tanıyan Kolay İçilebilir Eğitici Bardak, kolay bir tutuş için kulpların yanı sıra kıvrımlı bir yapıya da sahip.

3. Aşama – Yeme içme becerilerini geliştirme / 12+ ay: Yeni yürümeye başlayan bebekler için olan pipetli bardaklar, yeni beceriler öğrenmek için avantajlar yaratıyor. Philips Avent Pipetli Bardak, bebeklerin bardağı eğmeden içmesine olanak tanıyor. Pipet kullanmak bebeklerin ağız kaslarının çalışmasına, yutkunma ve sözlü becerilerinin gelişmesine ve konuşma gelişiminin desteklenmesine katkı sağlıyor.

4. Aşama – Yetişkin gibi içmeyi öğrenme / 12+ ay: Bebeklerin anne babaları gibi ağzı açık bardaklardan içmeyi arzu ettikleri bu dönemde yetişkin tipi bardağa geçişi hızlandıracak en iyi çözüm yolu Philips Avent Alıştırma Bardağı…

Fiyatlar ise şöyle;

Natural Eğitici Biberon 150 ml – 4 ay+: 44,90 TL

Klasik Eğitici Biberon 125 ml – 4 ay+: 39,90 TL

Kolay İçilebilir Eğitici Bardak 200 ml – 6 ay+: 32,50 TL

Gelişmiş Damlatmaz Bardak 200 ml – 6 ay+: 45,90 TL

Gelişmiş Damlatmaz Bardak 260 ml – 12 ay+: 49,90 TL

Gelişmiş Damlatmaz Bardak 340 ml – 18 ay+: 52,90 TL

Pipetli Bardak 260 ml – 12 ay+: 49,90 TL

Pipetli Bardak 340 ml – 18 ay+: 52,90 TL

Pipetli Bardak Pipet ve Temizleme Fırçası: 29,90 TL

Alıştırma Bardağı 260ml – 12 ay+: 49,90 TL

Ürünleri satın almak veya daha fazla bilgi almak için www.avent.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz