17 Nisan Cumartesi 2021

Ebeveynlere yönelik uygulamalar


Uygulamalar bizlere çoğu konuda yardımcı olabiliyor. Bu yazımızda ebeveynlere yardımcı olabilecek uygulamalardan bahsedeceğiz. İşte ebeveynlere yönelik uygulamalar:

Family Locator

Ebeveynlere yönelik uygulamaların ilki Family Locator. Family Locator, gün boyunca çocuğunuzla bağlantıda olmanızı sağlar. Takip halinde olduğunuz çocuğunuz belirlediğiniz hedef noktasına ulaştığında size bildirim gönderir. Son olarak aile üyelerinin son 7 gün içindeki konum geçmişini görmenize imkân sağlar.

Qustodio

Bir diğer uygulama ise Qustodio. Qustodio ile çocuğunuzun telefonundaki her şeye erişebilirsiniz. Uygulama ebeveynlere çağrıları, indirilmiş uygulamaları ve aynı zamanda oyunları da izleme imkânı sunuyor.

Find My Kids

Find My Kids, dilediğiniz an çocuklarınızın konumunu öğrenmenizi sağlayan ebeveynlere yönelik bir uygulamadır. Uygulamanın ebeveyn kontrolü, uygulama kontrolü, aile sohbeti ve pil kontrolü gibi çok kullanışlı özellikleri bulunmaktadır. Son olarak Find My Kids’i kullanabilmeniz için çocuğunuzun akıllı telefonuna Chat with Parents uygulamasını yüklemeniz ve eşleştirmeniz gerekmektedir.

 

YAZAR: Merve Sağır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Earth’e zaman atlama özelliği geliyor

Google Earth uygulaması; iklim değişikliğinin buzulları, plajları, ormanları ve dünyadaki diğer yerleri nasıl etkilediğini canlı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir