Elektrikli tırnak parlatıcı ile bakımlı eller

0
549 Okunma

El bakımının kadınlar için önemi herkes tarafından bilinen bir gerçek. Güzel bir ele sahip olmanın altın kuralı ise bakımlı tırnaklara sahip olmaktan geçiyor. Zaman zaman şehir hayatı, vitamin eksiklikleri ve bakımsızlık gibi nedenler tırnaklarınızın sağlığını ve parlaklığını yitirmesine sebep olabiliyor. Tırnaklarınıza parlaklığını geri kazandırmanın yolu ise SILK’NS Micronail Tırnak Parlatıcı’dan geçiyor.

SILK’N Micronail Tırnak Parlatıcı Nedir?

SILK’N Micronail Tırnak parlatıcı, 2 dakikadan kısa bir sürede tırnaklarınızın doğal bir parlaklığa kavuşmasını sağlayan, elektrikli bir tırnak parlatıcı üründür. Manuel tırnak parlatıcı törpülerin aksine SILK’N Micronail ile zaman ve yoğun çaba harcamaksızın güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Ürün, tırnaklardaki küçük çıkıntı ve kabartıları düzleştirdikten sonra parlaklık vererek tırnak yüzeyini pürüzsüzleştirir. Klasik el törpüsü ile uzun vakit ve yoğun çaba harcamaya artık son verebilirsiniz.

Nasıl kullanmalısınız?

SILK’N Micronail Tırnak Parlatıcı 2 silindire sahiptir. İki silindirin de kendine özel fonksiyonları vardır. Bunlar Micro Smooth silindir ve Micro Shine silindir. Birinci silindir gri renklidir ve tırnaklarınızda oluşan çıkıntıları düzeltirken tırnağın yüzeyinin güzel ve pürüzsüz olmasını sağlar. İkinci silindir beyaz renklidir ve tırnaklara ortalama 2 hafta boyunca gözle görülebilir bir ışıltı ve parlaklık vermek için özel olarak tasarlanmıştır. En etkili sonuç için önce gri daha sonra ise beyaz silindiri kullanmalısınız.

Birinci silindir için ayda önerilen kullanım sayısı bir ya da ikidir. Ancak, beyaz micro shine silindiri istediğiniz ve gerekli gördüğünüz sıklıkta kullanabilirsiniz.

SILK’N Micronail Tırnak Parlatıcı ürünü el ve ayak tırnaklarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca jel ojeli, akrilik ve yapay tırnaklarda da kullanıma uygundur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz