En iyi 5 fotoğraf düzenleme uygulaması

0
1.163 Okunma
En iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları

Sizler için seçtiğimiz farklı konseptlerdeki uygulamaları her hafta beraber inceleyeceğiz.Bu hafta, Google Play Store ve App Store kullanıcılarının indirebilecekleri ve fotoğraf çekmeyi sevenler için seçtiğimiz en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarının öne çıkan özelliklerine göz atıyoruz.

En iyi 5 fotoğraf düzenleme uygulaması

Pembe Teknoloji olarak, her hafta sizin için derlediğimiz ve kendi kategorisinde başarılı uygulamaları bir araya getireceğiz. En iyi 5 fotoğraf düzenleme uygulamasını aşağıdan izleyebilirsiniz ve uygulamaların linklerini ise yazının devamında ve videonun açıklama kutucuğunda bulabilirsiniz.

VSCOCAM

Bu uygulama sunduğu farklı temalardaki efektleri ile dikkat çekmektedir. Uygulama içerisinde ücretli efektler dışında ücretsiz efektler de bulunmaktadır. Özellikle sosyal medya üzerinde sık fotoğraf paylaşan kişilerin tercih ettiği uygulama Android ve iOS üzerinden ücretsiz olarak indirilebilmektedir.

VSCOCAM Android indir

VSCOCAM iOS indir

SNAPSEED

Snapseed, içerisinde barındırdığı ince ayarlar ile öne çıkan bir uygulama olmasının yanında kişiye yarı profesyonel olarak fotoğraflarını düzenleme imkanı veriyor. Fotoğrafı yumuşatmada başarılı olmasının yanında keskin efektleri de ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda uygulama double exposure seçeneğini de sunmaktadır.

Snapseed Android indir

Snapseed iOS indir

AFTERLIGHT

Uzun zamandır popüler olan uygulama, özellikle içerisinde bulunan ışık ekleme ve doku verme seçenekleriyle öne çıkarken kullanıcıya yine fotoğraf üzerinde oynayabileceği çeşitli ayarları da sunmaktadır.

Afterlight Android indir

GLITCH!

Eğlenceli uygulamalardan bir tanesi Glitch! Uygulama içerisinde farklı noktalara dokunarak fotoğrafınıza eğlenceli ve ‘cool’ efektler vermenizi sağlıyor. Her uygulandığında farklı sonuçlar ortayan çıkarabilmenize olanak sağlayan uygulamada tekdüzelik söz konusu değil.

Glitch! Android indir

Glitché (iOS muadili) indir

PRISMA

Uygulama birçok farklı ve eğlenceli efektler sunmaktadır. Fotoğraflarınızı karikatürize etme olanağı sağlarken yağlıboya efektleri de verebilmeniz sayesinde fotoğraflarınızı adeta ünlü ressamların stillerinde tablo görünümünlerine çeviriyor.

Prisma Android indir

Prisma iOS indir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz