24 Eylül Perşembe 2020

En iyi beş bebek kamerası


Bebeklerin ilk iki-üç yılında bebek kameraları, ebeveynlerin adeta eli ayağı olur. Sonraki dönemde de çocuğun yatak odasında tehlikeli yaramazlıklar yapmadığından emin olmak için kullanılabilecek bebek kameralarını doğru seçmek çok önemli. İşte, bebek kamerası arayan anne/babalar için piyasada bulabilecekleri en iyi 5 kamera.

1- Motorola MBP854 HD Wifi Lcd Ekran Kamera

Bebek odasındaki verici modül ve annenin yanındaki alıcı ekran modülden oluşan ürün evdeki kablosuz ağ üzerinden görüntü ulaştırıyor. Bu sayede ev dışındayken de bebeğinizi kameraya bağlanarak izleyebilirsiniz. Ürünün ekranı dokunmatik özelliği ile anne-babalara kullanım kolaylığı da sağlıyor.

Fiyat: 1200 TL

2- Inanny NM288 HD Wi-Fi+ 24 LCD Ekran Dual Mod Dijital Bebek Kamerası

2.4” renkli LCD ekrana sahip olan üründe, ekran ünitesini elektriğe bağlamadan tek şarjla 12 saat çalıştırabiliyorsunuz. Kablosuz ağ üzerinden 720p kalitesinde video aktarımı gerçekleştiren üründe aynı zamanda bebeğinizle konuşmaya fırsat veren çift yönlü iletişim özelliği de bulunuyor. Böylece ağlayan, huzursuzlaşan bebeğ uzaktan ninni okumanız da mümkün. Elbette kameraya Android veya iPhone telefon veya tabletiniz üzerinden de ulaşıp, evde olmadığınız zamanlarda da görüntü alabiliyorsunuz.

Fiyatı: 700 TL

 

3- Weewell WMV855 Dijital Bebek İzleme Cihazı

3.5” inch renkli, geniş LCD monitörlü anne ünitesine sahip olan üründe anne ünitesi üzerinden kamerayı kontrol ederek 270 derece çevirebiliyorsunuz. Ayrıca 3 Renkli gece ışığı (Mavi-Yeşil-Kırmızı) veren cihazda, çift yönlü ses iletimi de mümkün. Kamera ayrıca oda sıcaklığını da ölçerek bebeğin soğuk veya çok sıcak bir odada kalması halinde anneyi uyarıyor. Kameraya telefon ve tabletten de ulaşmak mümkün.

Fiyat: 650 TL

4- Weewell WMV812 Dijital Bebek İzleme Cihazı

Açık alanlarda 300 metreye kadar iletişim imkanı sunan kamera sistemi, internet olmaksızın evde bebeğinizi izlemenize yardımcı oluyor. Otomatik gece görüşüne sahip olan kameranın ekranı pil seviyesi düştüğünde sesli uyarı vererek annenin önlem almasına da imkan tanıyor.

Fiyatı: 450 TL

5- Switel Bcf 817 Kameralı Bebek Telsizi

6,1 cm renkli LCD ekrana sahip sistem aynı zamanda enerji tasarrufu modunda da çalıştırılabiliyor, böylece ekranın şarj edilmesi problemi biraz daha azalıyor. Oda sıcaklığı göstergesine sahip kamerada gece görüşü için de özel sistem bulunuyor. Bu sayede bebeği karanlıkta da kolayca görebiliyorsunuz. Kamerayı duvara monte etmek için özel aparatı da bulunuyor.

Fiyatı: 550 TL

YAZAR: Ece Yukselen

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gmail iOS 14’te varsayılan e-posta uygulaması oluyor

Google, iOS 14 cihazları için varsayılan e-posta uygulaması olarak ayarlanmasına izin verdiği resmi Gmail güncellemesini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir