19 Ağustos Pazartesi 2019

En iyi saç kurutma makineleri (TOP 5)


en iyi saç kurutma makineleri

Duştan sonra saçlarımızın çabuk kuruması için tercih ettiğimiz ve evimizde olmazsa olmaz teknolojilerden biri olan saç kurutma makineleri özellikle kadınlar için oldukça önemli. Piyasada sayısız saç kurutma makinesi bulunmakta, fakat her saç kurutma makinesi aynı sonucu vermeyebiliyor. Saçlarınızı kurutmak basit bir işlem gibi görünebilir ama büyük zararlara da yol açabilir. Bunun sebebi saç kurutma makinenizin kalitesinin veya teknolojisinin yetersiz kalması olabilir. Biz sizler için en iyi saç kurutma makinelerini araştırdık. Bu saç kurutma makinesi kullanıcıları tarafından tam not alan ve alınmaya değer ürünler arasında yer alıyor.

1-Philips HP8232

2200 W profesyonel makine güçlü bir hava akışı oluşturur. Sonuç olarak, güç ve hız bir arada sunar. Saçı kurutma ve şekillendirme işlemini daha hızlı ve kolay hale getirir. Mükemmel modeli oluşturmak için gereken hız ve ısı kolayca ayarlanabilir. Altı farklı ayar, hassas ve özel şekillendirme için tam kontrol sağlar.

2-Braun Satin Hair 5 PowerPerfection HD585

2500 W güce sahip bu  makine ultra güçlü özelliğiyle kurutma süresini azaltır. 2 kat güçlü Braun Satin Hair 5 PowerPerfection. Oldukça hafif olan bu ürün aynı zamanda kolay kullanım için 360 derece dönebilen kompakt bir yapıya sahip. Farklı ısı seviyeleri ve eşit ısı dağılımı ile saçlarınızı daha kolay kurutmanızı sağlar. Ayrıca iyonizer fonksiyonu ile elektriklenmelerin önüne geçer.

3-Profilo SK8399

2000 W güce ve ION teknolojisine sahip. Güçlü hava akımı için, uzun ömürlü, sessiz, profesyonel AC-Motor ve 2 ayrı hız ve sıcaklık kontrol düğmesi sayesinde 6 farklı ayar yapma imkanı sunuyor. Aksesuarları ile daha kullanışlı hale gelen ürün, aynı zamanda iyonizer yapısı sayesinde elektriklendirmeleri azaltıyor.

4-Grundig HD 9280

2200 W güce ve iyonik özelliğe sahip bu kurutma makinesi yüksek çıkış gücüyle profesyonel saç kurutma makinesi düzeyinde hava akışı sağlıyor. İyonik Fonksiyon aynı zamanda saçın elektriklenmesini de önlüyor. Soğuk üfleme özelliği ile saçınız daha uzun süre şeklini korumasını sağlarken 5 kat seramik kaplaması ile boyalı ve yıpranmış saçlar için en iyi çözüm oluyor. Makinenin aynı zamanda farklı hız ve ısı ayarları ile 3 metre uzunluğunda kablosu bulunuyor.

5-Remington AC8000 Keratin Therapy Pro

Ultra-lüks 2200W makine ile saçınızı şımartın. Gelişmiş Keratin Seramik kaplı ızgara ve kabarmayan parlak saçlar için 90% daha fazla iyon özelliği ile üstün bir fön ve profesyonel sonuçlar sağlar.  Soğuk üfleme ve diğer farklı ısı ayarları ile saçınızı yıpratmadan kurutmanıza yardımcı olur. Kolay temizlenebilir ve 5 yıl garanti koruması ile uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Saç kurutma makinesi satın alacak kişilere rehber niteliğinde bir liste. Bu kurutma makinelerine göz atmanızda fayda var.

YAZAR: Seda Alkan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Play Store tasarımı yine değişti!

Birçok uygulamasının tasarımını değiştiren Google bu yılın başlarında aynı stratejiyi Google Play Store için uygulamıştı. …

Bir Cevap Yazın