En sevilen mobil alışveriş uygulaması hangisi?

0
344 Okunma

BOYNER Grubu’nun 2015 yılında başlattığı ve 5.2 milyon üyeye ulaştığı mobil alışveriş ve sadakat programı uygulaması Hopi, mart ayında mobil ödeme hizmetini başlattı. Bu sayede müşteriler para kullanmadan ve kredi kartı göstermeksizin akıllı cep telefonlarından ödeme yapabiliyor.

Her geçen gün kendini geliştiren Hopi, cüzdan taşımadan ödeme yapma kolaylığı sunan mobil ödeme, beğenilen ürünün fotoğrafını çekerek o ürünü bulabilme, uygulama üzerinden rezervasyon yapabilme, arkadaşına Paracık yollayabilmek gibi özellikleriyle kişisel yaşam asistanı olmayı hedefliyor.

Üyelerin alım gücünü arttırıyor

Alışverişin app’i Hopi, bu yıl 10.’su gerçekleştirilen Lovemarks araştırmasında ‘’Hayatı Kolaylaştıran Mobil Uygulamalar’’ kategorisinde en sevilen marka seçildi. Perakende sektörünü “Paracık” isimli ödül puan sistemiyle tanıştıran Hopi, Paracıkların katlanarak kullanılmasıyla da üyelerinin alım gücünü arttırıyor.

Üyelerinin markalarda bıraktığı izlere bakarak markalar ile tüketiciler arasındaki duygusal bağı artırıyor ve doğru zamanda, doğru ürün ve doğru tekliflerle birebir etkileşimde olmalarını amaçlayan Hopi, 115 üye markasıyla kullanıcılarına 360 derece alışveriş deneyimi sunuyor.

Hopi’nin; hazır giyimden ayakkabıya, yeme- içmeden akaryakıta, teknolojiden mücevhere, kişisel bakımdan bebek-çocuk ürünlerine, marketten eğlenceye, havayolu ulaşımından otel rezervasyonuna, kargodan kuru temizlemeye, güvenlikten dijital ve mobil oyuna kadar farklı alanlarda hizmet veriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz