En yakın sinema salonları 10 saniyede cebinizde

0
349 Okunma

Sinemia son dönemin çok ses getiren chatbot teknolojisini, Türkiye’deki sinemaseverlerin kullanımına sunan ilk marka oldu. Sinemia Messenger Bot sayesinde artık sinemayla ilgili tüm bilgilere, internet üzerinden tek tek arama yapmak yerine, bir noktadan kolayca ulaşılabiliyor. Adeta bir kişisel asistan gibi çalışan bot, bulunulan yere en yakın sinema salonlarını 10 saniyede listeliyor, seanslar, vizyondakiler, sinema haberleri, sinema galerileri gibi bilgi ve içerikler saniyeler içinde kullanıcının önüne düşüyor. Sinemia, yeni hizmetini Türkiye ile eşzamanlı olarak ABD’li sinemaseverle de buluşturdu.

Özel Sinema Kulübü Sinemia, sinemaseverlerin hayatını kolaylaştıracak teknolojik yeniliklerine hız kesmeden devam ediyor. Son dönemin en önemli teknolojilerinden chatbot’u ilk kez Türkiye’deki sinemaseverin kullanımına sunan Sinemia, şimdi kullanıcılarına Facebook Messenger üzerinden diledikleri her bilgiye kolay ve hızlı biçimde ulaşabilme imkanı yaratıyor.

En yakın sinema salonları 10 saniyede cepte

Sinemia Messenger Chatbot’u kullanmaya başlamak için, Messenger üzerinden Sinemia ile sohbet kutucuğu açmak yeterli. Bir kişisel asistan gibi çalışan sistem sonrasında gönderdiği mesajlarla kullanıcıyı yönlendiriyor. Bot ile lokasyon paylaşıldığında, 10 saniye içerisinde bulunulan yere en yakın sinema salonları listeleniyor. Bunlara tıklanarak dilenen film ve seans seçilebiliyor. Ek olarak, menüdeki yönlendirmelerle seanslar, vizyondakiler, sinema haberleri, sinema galerileri gibi bilgi ve içeriklere ulaşılabiliyor. Gerektiğinde Sinemia’nın Premium Canlı Destek hizmetinden yararlanılabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz