2 Nisan Perşembe 2020

Estetik yaptırmak isteyenler Snapchat filtrelerinden ilham alıyor!


Estetik yaptırmak isteyen kişiler artık Snapchat filtreli hallerine benzemek istiyorlar!

Estetik yaptırmak ve görünüşlerini değiştirmek isteyen kişiler için dergilerde yer alan ünlülerin fotoşoplu yüzleri her zaman için ilham olmuştur. Ancak New York‘ta yaşayan Dr. Matthew Schulman isimli cerrahın Huffington Post‘a verdiği röportaj, bu ilhamın yönünün değiştiğini gösteriyor.

Hastalarının Snapchat uygulamasındaki kişinin yüz atlarını değiştiren, kusursuzlaştıran filtrelerin sonucunda filtre uygulanmış hallerine benzemek istediklerini söyleyen Schulman, aynı zamanda ameliyat süreçlerini Snapchat platformunda paylaşıyor.Cerrah, gelen hastalarının Snapchat filtrelerindeki hallerine benzemek istediklerini  ve bunun için estetik ameliyat geçirmek istediklerini belirtiyor.

New York’taki Dr.Micelle Yagoda isimli başka bir cerrah ise, estetik ameliyatlarını Snapchat üzerinde paylaşıyor. Yagoda, hastalarının en fazla dudak dolgusu ve daha pürüzsüz bir cilt istediklerini belirtiyor.

İşteDr. Matthew Schulman’ın Snapchat hikayeleri

http://https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=jJiY0ImF25Q

YAZAR: Özüm Oben Şendil

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Evde antreman için Apple Watch uygulamaları

Corona virüsü pandemisi ile mücadele kapsamında mecbur kalmadıkça evlerimizden çıkmıyor. Ancak, bu süreçte evde hareketsiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir