Evcil hayvanlarınızı kaybetme endişesine son

1
229 Okunma
Evcil hayvanlarınızı kaybetme derdine son
Evcil hayvanlarınızı kaybetme derdine son

2 saat şarjla 3 gün çalışabilen GPS takip cihazı, evcil hayvan tasmalarına kolayca takılabiliyor ki bu her ne kadar sahipli olsa da hayvanları bulmanıza olanak sağlıyor. Yeni nesil bu araç ile evcil hayvanların kaybolmasına son verilecek. Özel mobil uygulamasıyla kullanıcılara sanal bir güvenlik çiti oluşturma imkânı veren Alcatel Move Track, evcil hayvanlar söz konusu çitin dışına çıktığı anda sahipleri anlık bildirimle uyarıyor.

Alcatel’in yeni GPS takip cihazı Move Track sayesinde evcil hayvan sahipleri dostlarının 7 gün 24 saat nerede olduklarını bilecekler. Alcatel Move Track GPS takip cihazı, renkli ve darbelere dayanıklı silikon kılıfı sayesinde evcil hayvanların tasmalarına kolaylıkla takılabiliyor.

SANAL GÜVENLİK ÇİTİNDEN EVCİL HAYVANLARINIZ GEÇEMEYECEK

Suya ve toza karşı IP 67 standardında dayanıklı olan Alcatel Move Track, özel bir mobil uygulamayla kullanıcılara sanal bir güvenlik çiti oluşturma imkânı tanıyor. Evcil hayvanlar bu çitin dışına çıktığında kullanıcılar anlık bildirim alarak durumdan haberdar oluyor. Alcatel Move Track GPS takip cihazı 349 TL tavsiye edilen perakende satış fiyatıyla piyasaya sunuldu.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz