13 Ekim Cumartesi 2018

Evcil hayvanlarınızı kaybetme endişesine son

Evcil hayvanlarınızı korumak artık çok basit bir hale geldi çünkü yeni çıkarılan bir ürün sayesinde artık hayvanlarınızın nerede olduğunu görebileceksiniz.


Evcil hayvanlarınızı kaybetme derdine son
Evcil hayvanlarınızı kaybetme derdine son

2 saat şarjla 3 gün çalışabilen GPS takip cihazı, evcil hayvan tasmalarına kolayca takılabiliyor ki bu her ne kadar sahipli olsa da hayvanları bulmanıza olanak sağlıyor. Yeni nesil bu araç ile evcil hayvanların kaybolmasına son verilecek. Özel mobil uygulamasıyla kullanıcılara sanal bir güvenlik çiti oluşturma imkânı veren Alcatel Move Track, evcil hayvanlar söz konusu çitin dışına çıktığı anda sahipleri anlık bildirimle uyarıyor.

Alcatel’in yeni GPS takip cihazı Move Track sayesinde evcil hayvan sahipleri dostlarının 7 gün 24 saat nerede olduklarını bilecekler. Alcatel Move Track GPS takip cihazı, renkli ve darbelere dayanıklı silikon kılıfı sayesinde evcil hayvanların tasmalarına kolaylıkla takılabiliyor.

SANAL GÜVENLİK ÇİTİNDEN EVCİL HAYVANLARINIZ GEÇEMEYECEK

Suya ve toza karşı IP 67 standardında dayanıklı olan Alcatel Move Track, özel bir mobil uygulamayla kullanıcılara sanal bir güvenlik çiti oluşturma imkânı tanıyor. Evcil hayvanlar bu çitin dışına çıktığında kullanıcılar anlık bildirim alarak durumdan haberdar oluyor. Alcatel Move Track GPS takip cihazı 349 TL tavsiye edilen perakende satış fiyatıyla piyasaya sunuldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tesla Model 3 son zamanların en güvenilir otomobili!

Genel Model 3 otomobil, tasarımının en önemli özelliğinden biri de güvenlik. Hatta bu otomobil yaralanma …

1 yorum

  1. Ben butun kopekleri cin e gonderirdim. Orada hic olmazsa bir ise yararlar. Adamlar besin diye tuketiyorlar.

Bir Cevap Yazın