Evinizde kusursuz temizliği keşfedin

0
462 Okunma
Fakir Veyron XL elektrikli süpürge
Fakir Veyron XL elektrikli süpürge

Fakir Hausgeräte, Veyron Turbo XL modelini geliştirdi. Veyron Turbo XL’in premium versiyonu; minimum enerji kullanarak, maksimum performans vaat ediyor.

Veyron Turbo XL Premium’un özellikleri

750 watt gücündeki Veyron Turbo XL Premium, elektronik ayarlanabilir vakum gücüyle hem halılarda hem de sert zeminlerde toz topluyor. Ürün, düşük gürültü seviyesi ile ses kirliliği yapmadan konforlu temizlik imkanı veriyor. Turbo ve dar alan temizleme aparatıyla ulaşılması zor bölgelerin temizliğini de kolaylaştırıyor. Kolay çıkarılabilen 2 litre kapasiteli genişletilmiş toz haznesi, uzun süreli kullanım sağlıyor. Veyron Turbo XL Premium, H.E.P.A 13 filtresiyle tozu, havadan arındırıyor. Estetik tasarımıyla da dikkat çeken Veyron Turbo XL Premium; rose, violet ve kahverengi renk seçenekleriyle satışa sunuluyor.

Fakir Veyron Turbo XL Premium, yeni enerji tasarruflu teknolojisi sayesinde tam bir doğa dostu! Ürün, elektrik faturalarına olan katkısıyla da beğeni topluyor. Enerji verimliliği sınıfı, sert zemin temizleme performansı ve tozları yeniden yayma sınıfı olmak üzere 3 kategoride A sınıfında yer alıyor.

Led uyarı sistemi

Veyron Turbo XL Premium’un hazne içi ışıklı uyarı sistemi, süpürge filtre grubu göstergesi görevi yapıyor. Tam performans çalışma esnasında mavi ışık, hazne filtre grubu dolduğunda ya da tıkandığında kırmızı ışık devreye giriyor.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz