Fakir Veyron Turbo XL elektrikli süpürge

0
1.437 Okunma
Fakir Veyron Turbo XL elektrikli süpürge
Fakir Veyron Turbo XL elektrikli süpürge

Daha geniş iç hacmi ve üstün performansıyla Fakir Veyron Turbo XL, bahar temizliğinde kadınların en büyük yardımcısı oluyor. Ev işleri kaçınılmaz bir durum. Özellikle evin tozunu, kirini temizlemek her gün mecburi yapılıyor. Fakir, yeni elektrikli süpürgesi Veyron Turbo XL ile temizliği keyifli hale getirme konusunda iddalı gibi görünüyor. Yüksek teknolojisi ve yepyeni tasarımıyla kadınların beğenisine sunuyor.

Farklı renk seçenekleri

Bahar mevsimi, kışın enerjisinden kurtulup evleri yaza hazırlamak için detaylı bir temizlik yapmanın en uygun dönemi. Büyük bahar temizliği her ev hanımı tarafından bilenen ve uygulanan bir temizlik dönemidir. Bu dönemde bize yardımcı olacak Fakir Veyron Turbo XL, geniş renk yelpazesi sunarak her tarza göre elektrikli süpürge tasarlamış. Pembe, siyah, kahverengi, mor gibi birçok seçenek barındıran bu elektrikli süpürgeler tarzını yansıtmak isteyen kadınlar için iyi bir seçenek olabilir.

Fakir Hausgeräte’nin genişletilmiş hazneli yeni modeli Veyron Turbo XL, üstün teknolojisiyle etraflı bir dip köşe temizliği için kusursuz performans sunuyor.

Sessiz temizlik

Temizlik performansı, filtreleme ve enerji tasarrufunda 3A sınıfı enerji etiketine sahip Fakir Veyron Turbo XL, 74 dB ses seviyesiyle de gürültü yapmadan, sessiz süpürme imkanı veriyor. Elektronik ayarlanabilir vakum gücüyle tüm zeminlerde üstün temizlik sağlarken, 2 litre kapasiteli genişletilmiş toz haznesiyle de uzun süreli kullanım için elverişli. Cyclone ve kaset filtresi ile toz torbası derdini ortadan kaldıran Veyron Turbo XL’in H.E.P.A 13 filtresi, havada bulunan partikülleri arındırabilme özelliğiyle evinizi tozdan arındırıyor. Park pozisyonu ve otomatik kablo sarıcısıyla evlerde yer kaplamayan ergonomik yapıya sahip Fakir Veyron Turbo XL, turbo aparatı, kenar köşe aparatı, hassas mobilya aparatı, yer aparatı ve sert zemin aparatıyla evlere tam donanımlı süpürge konforunu getiriyor. Violet, kahverengi, siyah ve rose renk seçenekleriyle işlevselliğinin yanı sıra estetik tasarımıyla da dikkat çekiyor.

Fakir Veyron Turbo XL elektrikli süpürge fiyatı: 855,61 TL 

Elektrikli süpürgeler kategorisinde geniş renk seçenekleri sunan Fakir Hausgeräte, son teknoloji ürünleriyle, kadınları kendine hayran bırakıyor.

Fakir ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz