Motorola MBP854 kameralı bebek telsizi

0
687 Okunma
Motorola MBP854 kameralı bebek telsizi
Motorola MBP854 kameralı bebek telsizi

Anneler için bebekleri en değerli varlıklarıdır. Onların mutluluğu ve huzuru için uğraşırlar. En önemliside güvenlikleridir. En değerli varlıklarımızın başına birşey gelmesini hiç istemeyiz. Bu yüzden en doğru şekilde korumaya çalışırız. Bazen gözden kaçan durumlarda istenmeyen kazalar olabilir. Bu hem bizi hem bebeğimizi oldukça üzen bir durum. Bu yüzden Motorola MBP 854 kameralı bebek telsizi, bebeklerimizin güvenliğini en üst düzeyde tutmak için üstün teknolojileri içerisinde barındırıyor.

Dışardayken bile bebeğinizi kontrol edin

4.3 LCD ekran ve HD WİFİ uzaktan bağlantı imkanı sunan bu ürün, uzaktayken bile bebeğinizi kontrol etme imkanı sağlıyor. Nasıl mı?

Ebeveyn el ünitesi bulunan bu üründe uygun akıllı telefon, tablet veya bilgisayar üzerinden bebeğinizi izleme imkanı sağlıyor. Olan biteni takip edebiliyorsunuz. Bu sayede içiniz daha rahat oluyor.

Evinize bakıcı almışsınız gibi

Ayrıca uzaktan kamera sistemini sağa, sola, yukarı, aşağı hareket ettirebiliyorsunuz. Üstün ses özelliği ile konuşulanlar net duyulabiliyor. Oda sıcaklığını kontrol edebiliyor ve bebeğinize ninni dinlettirebiliyorsunuz. Ayrıca Hubble teknolojisine de sahip. Yani hareket ve ses ikazı sağlıyor. Kızılötesi gece görüşüyle bebeğinizi sabah akşam izleyebiliyorsunuz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz