16 Ağustos Salı 2022

Fi-Çi-Pi üçlemesi dizi oluyor!


Teknoloji geliştikçe ve internet kullanımı yaygınlaştıkça bir çok aktivite internet ortamına taşınmaya başladı. Hemen hemen hepimizin evinde yer alan televizyonlar, yavaş yavaş internet ortamına taşınıyor. Televizyon kavramının yok olup internet yayıncılığının başlaması, dizilerin sanal ortama taşınmasına neden oldu. Başta YouTube olmak üzere benzeri video platformlarında ve özel sitelerde yayınlanmaya başlayan internet dizilerine bir yenisi daha ekleniyor!

Serenay Sarıkaya’lı “Fi” Geliyor

Yapımcılığını Ay Yapım‘ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mert Baykal‘ın oturduğu Puhu TV‘nin ilk yerli dizisi “Fi” internet üzerinden izleyicileriyle buluşacak. Azra Kohen’in “Fi-Çi-Pi” üçlemesinden yola çıkarak senaryolaştırılan dizinin başrollerinde Ozan Güven, Berrak Tüzünataç, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür ve Büşra Develi yer alıyor. Fi, 60 dakikalık bölümleri ile 31 Mart‘ta Puhu Tvde yayınlanacak.

Dizinin Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Güçlü oyuncu kadrosu ve başarılı senaryosu ile ön plana çıkan Fi’nin izlenmesi bol olsun diyelim. 

Puhu Tv Nedir? 

Doğuş Yayın Grubu bünyesinde hizmet vermeye başlayan Puhu Tv, bir çok filmi ve diziyi yüksek kalitede izlemeyi mümkün kılan, tabiri caizse yeni nesil online bir televizyondur. Unutmadan belirtelim ki Puhu Tv ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Dilediğiniz şekilde üye olarak veya üye olmadan sitenin içerisinde yer alan filmleri izleyebilirsiniz.

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

youtube

YouTube yeni bir proje üzerinde çalışıyor!

Video içerik platformu YouTube etkinlik alanını genişleterek yeni bir hizmet vermeyi amaçlıyor. Ortaya çıkan bilgilere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.