Otomatik çamaşır katlama makinesi

0
2.872 Okunma

Zamanın öneminin arttığı dünyamızda insanlar artık ev işlerine gerekenden fazla zaman harcamak istemiyorlar. Özellikle çalışan ve bütün gün dışarda olanlarımız eve gelip çamaşır ve ütü ile uğraşmayı sadece zaman kaybı olarak görüyorlar.

Teknolojinin bütün hediyelerinden faydalanmak isteyenlerimiz ve zamanı değerli olanlarımız için geliştirilen bu cihaz sayesinde artık ütü ve çamaşır katlama derdinden sonsuza kadar kurtulmanız mümkün. Otomatik çamaşır katlama makinesi olan Foldimate yeni yıkanan çamaşırlarınızı robotik sistemiyle kırışıklıklardan kurtarıp katlıyor.

Çamaşır makinesi büyüklüğünde olan Foldimate tişört, pantolon, kazak ve gömleklerinizi üzerinde bulunan askı aparatına astıktan 2 dakika sonra katlı olarak haznesinden size veriyor. Ayrıca çamaşır kurutma makinasından daha sessiz çalışan bu makine isterseniz katlanması için koyduğunuz çamaşırlarınızın üstüne parfüm de sıkıyor.

Bu sene içerisinde ön sipariş alımlarına başlanan cihazın teslimatlarının 2018 yılı içerisinde yapılması fiyatının yaklaşık olarak 700 – 850 dolar olması planlanıyor.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=swNgjX0xHC8

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz