1 Haziran Pazartesi 2020

Fitbit Charge 4 nihayet beklenen özelliğe kavuşuyor


Fitbit Charge 4 yeni özellikler kazanıyor. Birkaç özelliğin eklenmesiyle giyilebilir ürünün geliştiği görülüyor.

Sağlık takipçisi ürünleriyle dikkat çeken Fitbit nihayet kullanıcıların bir süredir beklediği özelliğe kavuşuyor. Geçen yıl Google’ın satın almasıyla birlikte şirketin akıllı saat ve bilekliklerinde bazı yenilikler kazandığı görülmüştü. Bu yeniliklerin yanında Fitbit Charge 4 artık GPS özelliği kazandı. Kazandığı bu özelliğin yanında bir de NFC ödemeleri, Spotify uyumluluğu ve aktif izleme özelliklerine kavuştu.

Fitbit Charge 4 yeni özellikler kazandı

Giyilebilir teknolojik ürünler endüstrisi akıllı saatlere doğru ilerliyor, ancak Fitbit’in Charge serisi fitness takip cihazlarının tercih edilebilirliğinin beklenenin altında olması şaşırtıcı değil. Zira Fitbit’ten daha uygun fiyatlı ve aktif izleme yapan giyilebilir ürünler bulunuyor. Bunun yanında Fitbit Charge 4 kazandığı yeni kabiliyetler ile 150 dolarlık fiyat etiketini hak etmeye başlıyor.

Aktif olarak dakika izleyebilen ürünün, Fitbit mobil uygulamasındaki yeni Active Zone Minutes özelliği ile kullanıcıları sevindireceği ortaya çıkıyor. Bu özellik kalp atış hızını aktif olarak hesaplayan yeni bir kalp atış izleme tabanlı motivasyon aracı olarak karşımız çıkıyor.

Fitbit Versa, Apple Watch’a karşı güç kazanıyor

YAZAR: Nilay Kamu

Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölüm ikinciliği mezunu, üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada görev alıp haber düzenleyen editör, yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp, ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Powerbeats Pro

Apple Powerbeats Pro kulaklıklara yeni renkler ekleniyor

Bildiğiniz gibi bir süredir Apple ve Beats arasında anlaşma bulunuyor. Apple imzalı olan kulaklık modeli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir