Foreo IRIS aydınlatıcı göz masaj cihazı

0
637 Okunma
Foreo IRIS göz masaj cihazı

Tasarımı ve renk seçenekleriyle göz dolduran Foreo Iris aydınlatıcı göz masajı cihazı, sadece görüntüsüyle değil kadınların en büyük dertlerinden birine çözüm üretmesiyle oldukça popüler olmuş durumda. Kadınlar için güzellik konusu oldukça önemli. Her kadın daha güzel bir görüntüye sahip olmak için binlerce yöntem dener. Bu yöntemlerden bir yenisi de göz masaj cihazı Foreo IRIS.

Kaz ayaklarının ve gözlerinizin altındaki koyu renkli halkaların ve torbaların görünen belirtilerini azaltmak için Alternatif T-Sonic teknolojisinden faydalanan bu ürün, kadınların güzelliğine güzellik katacak gibi görünüyor. Hemen hemen her kadının yaşadığı bu problem gencinden yaşlısına herkeste görülen bir durum. Makyajla geçici bir süre kapatılmaya çalışılsada tamamen yok olması için iyi bir seçenek olmayabilir. Tamamen yok etmek için çoğu zaman cerrahi yöntemler tercih edilse de çoğu kadın cerrahi operasyonlardan korktukları için bu durumla yaşamak zorunda kalabiliyorlar. Siz de o kadınlardan biriyseniz ve korkularınız varsa yüksek teknolojili Foreo IRIS’i denemenizde fayda var.

Göz altı morlukları ve kaz ayaklarından kurtulmak için ameliyat masasına yatmanıza gerek yok. Acısız,ağrısız bir şekilde masaj yöntemiyle kolayca uygulayabileceğiniz bu cihaz sayesinde göz çevrenizdeki koyu halkalara ve morluklara elveda diyebilirsiniz. Krem veya serumunuzu göz çevrenize sürerek sol göz çevrenize 30 saniye sağ göz çevrenize 30 saniye masaj yapmanız yeterli olacaktır. Sadece 3 adımda kolayca uygulayabileceğiniz bu ürün, size pratik ve etkili kullanım deneyimi yaşatacak.

Siyah, eflatun, bebek mavisi ve açık pembe olmak üzere dört farklı renk seçeneğiyle karşımıza çıkan bu ürün, kadınların severek kullanacağı renk tonlarını bir arada kullanmış. Her renk tonu makyaj masanızda veya evinizin herhangi bir köşesinde oldukça şık duracak gibi görünüyor. Bu durum tarzını yansıtmak isteyen kadınların ilgisini çekecek gibi görünüyor. 2 yıl garantili ve 10 yıl kalite garantisi teminatı sunan bu cihaz malzeme kalitesiyle de oldukça dikkat çekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz