16 Ağustos Salı 2022

PHILIPS Bass+ On-ear kulaklık incelemesi (VİDEO)


Philips, BASS+ Wireless ve BASS+ kulaklıklarıyla karşımıza çıkıyor. İki modelde de dört farklı renk seçeneği mevcut. 12 saate kadar kullanım süresi ve seyahatlerde rahat etmeniz açısından düz katlama sistemi de iki kulaklıkta yer alıyor. Bu iki kulaklıktan Wireless olanı ( PHILIPS SHB3075WT) 299.90 TL diğeri ise (PHILIPS SHL3075BK) 149.00 TL

Yarı yarıya fiyat olmasının tek sebebi ise Wireless kulaklıkta Bluetooth bağlantısıyla kablosuz kullanım özgürlüğü yaşarken diğer kulaklık, Bluetooth teknolojisine sahip değil. Kablosuz kullanım yerine klasik kablo yöntemiyle kullanmanız gerekecek. Aslında bu iki kulaklık arasındaki tek ve en büyük fark Bluetooth teknolojisi.

Bu iki kulaklığı kutusundan çıkardık ve deneyimledik. Deneyimlerimizi de videoda sizlerle paylaştık. Sözü daha fazla uzatmayalım ve inceleme videomuzla sizi baş başa bırakalım.

Bu kulaklıkları satın almak için https://www.philips.com.tr/c-m-so/kulakliklar adresinden kolayca satın alabilirsiniz.

YAZAR: Seda Alkan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

5 sn içinde makyaj fırçalarını temizleyen makine!

Teknolojinin hayatımızın her alanına girdiğini ve işlerimizi kolaylaştırdığını hep söylüyoruz. Fakat bu kez robot süpürge, …

3 Yorumlar

  1. Bluetooth kulaklık şarjı ne kadar gidiyor, kulaklıkların ses seviyesi nedir vb. teknoloji adına hiç bir bilgi verilmemiş. Aha bu kulaklık denmiş.

  2. “Bu kulaklıkları satın almak için https://www.philips.com.tr/c-m-so/kulakliklar adresinden kolayca satın alabilirsiniz.” son cümle biraz düşük olmuş sanki , “Bu kulaklıkları https://www.philips.com.tr/c-m-so/kulakliklar adresinden kolayca satın alabilirsiniz.” veya “Bu kulaklıkları satın almak için https://www.philips.com.tr/c-m-so/kulakliklar adresini ziyaret edebilirsiniz.” olarak değiştirilebilir.

  3. Evet videodan hemen de zaten ses kalitesini biz anladik. Yani yanli yorum ve yazi yazdiginizi da anlamadik zaten. Biz oyle seyleri anlayamiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.