5 Temmuz Pazar 2020

Foreo LUNA 3 kutudan çıkıyor! Mobil uygulama ile cilt bakımı


İsveç güzellik ve teknoloji markası FOREO‘nun LUNA 3 modelini kutusundan çıkardık ve sizler için inceledik. Mobil uygulama ile çalışan cihaz derinlemesine bir cilt temizliği ve sıkılaştırıcı masaj rutinleri sunarken aynı zamanda uygulama üzerinden cilt bakım rutininizi kişiselleştirmenize yardımcı oluyor. FOREO LUNA 3 kutu açılışı videosunda merak ettiğiniz tüm soruların yanıtını bulabilirsiniz.

FOREO LUNA 3 kutu açılışı

FOREO ürünlerine şimdi Sephora‘lardan da ulaşabilirsiniz. Ürünleri deneyimlemek için mağazaları ziyaret edebilir veya hemen keşfetmek için Sephora websitesini ziyaret edebilirsiniz. FOREO LUNA 3‘ü detaylı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

FOREO LUNA 3 özellikleri

En yeni yüz temizleme masaj teknolojisi ile gelen FOREO LUNA 3 özellikleri ile ilgili detaylara baktığımızda, tüm cilt tipleri için uygun olduğunu görüyoruz. LUNA 2 modeline göre yüzde 30 daha uzun silikon temas noktalarına sahip olan ürün, böylece gözenekleri derinlemesine temizliyor. Yüzde 25 daha yumuşak silikon temas noktaları sayesinde en nazik yüz temizlemeyi yapabiliyor.

16 farklı güç seviyesi ile gelen LUNA 3,  tek bir şarj ile 650 kullanım sunuyor. Bu da özellikle seyahatlerde oldukça faydalı.

Dakikada 8.000 T-Sonic titreşim gönderen LUNA 3‘ün yüzde 100 su geçirmez olduğunu da belirtelim.

Ürünü kullanmak için ilk olarak FOREO’nun mobil uygulamasına bağlanmak gerekiyor. Sonrasında yüzü hafifçe ıslatıp, LUNA 3 ile uygulamaya başlamak yeterli.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YouTube videolarını arka planda oynatma-01

iOS 14 ile birlikte eski bir YouTube sorunu çözülebilir

Apple’ın WWDC 2020 etkinliğinde ortaya çıkan yeni iOS 14 ile birlikte her geçen gün yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir