24 Mayıs Cuma 2019

Fornite’ta hazine avı başlıyor!


Tüm dünyada sevilerek oynanan Fortnite, her yeni güncelleme ile çok daha fazla oyuncuyu etkilemek istiyor. Oyunun 8’inci sezonu şubat ayında başladı. İlk güncelleme ise bu hafta geldi. Yeni güncelleme ile birlikte oyuna yeni hazine haritaları eklendi. Böylece hazine avcı modu da Fortnite’a giriş yapmış oldu. Yeni haritalarla, oyuncular adadaki gizli ganimetleri ortaya çıkarmaya çalışacak. 

Haritalarda oyuncular için hazinelere ulaşmalarını sağlayan yol rotası bulunuyor. Her hazine noktası X ile işaretlenmiş durumda. Hazinelerin içinden ise sarf malzemeler, ekstra cephane ve efsanevi silahlar çıkıyor. Oyuncu bir başka oyuncu tarafından öldürüldüğünde, öldüren hazine haritalarına da el koyabiliyor. 

Fortnite geçen ay da Sevgililer Günü teması ile dikkat çekmişti. Oyunda daha önce de Dj Marshmello sanal bir konser vererek tüm Fortnite oyuncularını konser alanına toplamıştı. 

Hazine haritaları ile dikkat çeken oyunda bakalım daha neler göreceğiz?

Fortnite oyuncularına özel konser!

Fortnite Sevgililer Günü kutlaması!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TikTok ücretsiz müzik uygulaması kuracak

TikTok’un ana şirketi ByteDance, ücretsiz bir müzik akışı uygulaması başlatmayı planlıyor. Çinli ByteDance şirketi,  75 milyar …

Bir Cevap Yazın