4 Aralık Cumartesi 2021

Aynasıyla selfie çektiren Fujifilm Instax Wide 300 modelini inceledik


Fujifilm Instax Wide 300 inceleme videosuyla sizlerle birlikteyiz. Fotoğraflarla birlikte anı biriktirmek isteyenler basılı fotoğraflardan vazgeçemiyor. Günümüzün dijital dünyasında, basılı fotoğraf ruhunu kaybetmeyen makineler bulmak mümkün. Bunlardan biri de Instax Wide 300. Biz de bu videomuzda sizlerle bu fotoğraf makinesine yakından bakıyoruz.

Instax Wide 300 inceleme videomuzda makineyle ilgili merak ettiğiniz birçok sorunun yanıtını bulabilirsiniz.

Sizi keyifli videomuzla baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler…

Fujifilm Instax Wide 300 özellikleri

Tasarımıyla özellikle nostalji severlerin hoşuna gidecek olan Instax Wide 300, sizi geçmişe götürüyor. Ağırlığı ve büyüklüğüyle biraz hantal olduğunu söyleyebileceğimiz fotoğraf makinesine yeteneğiyle dikkat çekiyor.

Fujifilm’in diğer makinelerine göre biraz büyük olan Wide 300’ün özellikle lens kısmı oldukça başarılı. Zoom yapma özelliği bulunan makinenin aynası sayesinde kendinize bakıp selfie çekebilmek mümkün. Bu da makineyi diğerlerinden farklı bir yerde konumlandırıyor.

Dört adet pil ile çalışan makine, bu sayede uzun süre kullanılabiliyor. Wide 300 özellikle gece çekimlerindeki başarısıyla öne çıkıyor. Light ve Dark olmak üzere iki farklı modu bulunan makine, bulunduğunuz ortamın ışık durumuna göre fotoğraf kalitesinde ayarlama yapabilmenizi sağlıyor.

Başta da dediğimiz gibi Wide 300 biraz büyük. Bu taşıma konusunda bir dezavantaj olsa da diğer makinelere göre fotoğrafların daha büyük boyutlarda çıkmasını sağlıyor.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİM’den 59,90 TL’ye siyah nokta temizleyici aldım!

Polosmart PSC06 vakumlu siyah nokta temizleyiciyi denedim. Altı farklı başlığıyla dikkat çeken temizleme cihazı, güçlü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir