Game Of Thrones’un 5. sezon devam hikayesi geliyor

0
249 Okunma

Game of Thrones’un önce dört, ardından beş tane olacağı duyurulan spin-off (devam) serilerinin hazırlıklarının başladığına dair HBO’dan resmi açıklama geldi.

Eğer Game of Thrones evrenini takip ediyorsanız, şu an yayınlanmakta olan ana dizi haricinde HBO‘nun ve ortaklarının birçok GoT projesi üzerinde çalıştığını da duymuşsunuzdur. İşte o projelerden birinin detayları sonunda belli oldu.

Yeni Game of Thrones hayranları etkileyebilecek mi?

Entertainment Weekly‘ye göre, Game of Thrones’un yapımcılarından biri olan Bryan Cogman, bu kez George R.R. Martin ile beraber yeni projenin senaryosunu hazırlıyor. Yani yeni dizi bir yan ürün de olsa, serinin yazarı görev başında olacak.

Yeni diziyi bu kadar özel kılacak olan şeyse elbette içereceği konular. Bildiğiniz gibi ana Game of Thrones dizisi önümüzdeki yıl ekranlara veda ediyor. Ama popüler kültürün en gözde markalarından biri olan Game of Thrones öyle kolayca elini, eteğini dizi sektöründen çekecek gibi görünmüyor.

Elbette herkes bir devam hikayesi bekliyor. Bryan Cogman ise bir devam yerine başlangıç hikayesi çekecek. Bu konuda hem o hem de R.R. Martin oldukça heyecanlı. 2019 veya 2020 yıllarında yayın hayatına başlayacak olan dizi Westeros’un en merak edilen dönemlerine gidecek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz