Led’li takma kirpik: F.lashes

1
428 Okunma

Teknoloji ve moda iç içe geçmez, ikisi birbirinden çok ayrı şeyler diye düşünenler, işte size çok ilginç bir ürün. Flaş ve kirpik (flash+eyelashes) kelimelerinin birleşiminden oluşan takma kirpik F.Lashes, üzerindeki LED lambalar ile dikkat çekiyor. Tabi sizin de en az kirpikleriniz kadar dikkat çekmenizi sağlayacağı garanti.

Takma LED kirpiklerin üç ışık modu var, birincisinde siz kafanızı ne tarafa çevirir veya yatırırsanız o tarafa doğru ışıklar yanıyor. Disko modunda kafanızı salladıkça yanıp sönüyorlar. Üçüncü mod ise pırıltı modu, aralıklı ve karışık şekilde yanıp sönerek kirpikleriniz parlıyormuş görüntüsü veriyor. Kickstarter projesi olarak başlatılan f.lashes, aynı zamanda suya da dayanıklı.

7 farklı renk seçeneğine sahip

Öncelikle her ne kadar “kirpik” desek de f.lashes mevcut kirpiklerinizi daha gür gösterecek yapay kirpiklere sahip değil. Ancak takma kirpik takar gibi gözünüzün üstüne taktığınız cihaz, dikkat çekme konusunda gür ve kıvırcık kirpikleri yüz kere sollar diyebiliriz. Beş farklı yanma şekline sahip olan bu kirpikler, belirli bir ritimle senkronize yanabilir, teker teker, aynı anda veya her bir LED bağımsız olacak şekilde yanıp sönebilir.

Üstelik 7 farklı renk seçeneğine sahip! Tabii gözünüze taktığınız bu LED’ler ne yazık ki kablolu. Dikkatini çekmek istediğiniz kişiye adeta selektör yapabileceğiniz bu sevimli LED’li takma kirpiklerin çifti Kickstarter’da 40 dolara satışta. Cihazın Kickstarter sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz