Geniş mutfaklar için ada tipi davlumbaz

0
1.457 Okunma

Mutfaklar, bir evin kalbi gibidir. Mutfağı sadece evin yemeklerinin hazırlandığı bir bölüm olarak değil, evdeki hayatın, sosyal yaşamın desteklendiği hayati bir mekanizma olarak kabul etmek gerekir. Mutfaklarda geçirilen zamanın büyüklüğünü dikkate alan çoğu teknoloji firması artık tamamen mutfağa odaklanmış akıllı cihazlar üretirken, kahvaltı, öğle yemekleri, akşam yemekleri için mutfakta zaman geçiren ailelerin sayısı da hızla artıyor.

Bu trendin farkında olan inşaat firmaları da mutfakların boyutunu büyüterek ailelerin mutfakta zaman geçirmesine katkıda bulunuyorlar. Öte yandan, özellikle kalabalık ailelerde, mutfakta sürekli faaliyetin olması, yoğun yemek dumanı ve kokunun mutfağı kaplaması anlamına geliyor. Bu noktada ise davlumbazlar büyük önem kazanıyor.

Alışıldık davlumbazlar, ocak üzerinden açılan baca deliğine bağlanırken, ocağın merkezi olarak yerleştirildiği mutfaklarda, mutfağın ortasında yer alan ocağın üzerinden baca bağlantısı yapmak mümkün olmuyor.

Merkezi mutfak için ada tipi davlumbaz

Silverline’ın ada tipi davlumbazı 4380 Comet Isola son derece şık görüntüsüyle mutfağın görüntüsünü tamamlarken güçlü performansı ile mutfağın ve evin yemek kokularıyla sarılmasını engelliyor.

50 cm çapındaki yuvarlak formlu davlumbaz ayarlanabilir 200-800 m3 çekiş gücü sayesinde tüm kokuları emiyor ve filtre içinde hapsediyor. Karbon filtreli cihazın filtresini de kolayca değiştirmek mümkün oluyor. Dijital kontrol paneli ile kontrol edilen şık davlumbazın fiyatı ise 3700 TL.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz