Güzellikleri kaydetmek isteyen kadınlara: EOS M6

0
471 Okunma
Canon EOS M6

Canon, kadınların elinde daha da anlam kazanacak aynasız fotoğraf makinesi EOS M6 ve  yazıcı PIXMA G4400’ü öneriyor. DSLR performansı, her yere taşınabilirlik özelliğiyle birleştiren EOS M6, kadın fotoğraf severlerin günlük gözlemlerini kolaylıkla kaydetmeleri için ideal.

Ev içi kullanıma uygun PIXMA G4400 yazıcı ise tek mürekkep şişesi setiyle 7 bin sayfa renkli, 6 bin sayfa siyah beyaz baskı yapabiliyor. Baskı maliyetini düşüren ekonomik yazıcı, kadınlar tarafından özellikle tercih ediliyor.

Dünyayı güzel bakan kadınlara: EOS M6

Cebe ya da çantaya sığacak kadar portatif Canon’un aynasız fotoğraf makinesi EOS M6, spontan fotoğraf çekmeyi seven kadınlar tarafından kullanılıyor. 

EOS M6, beklenmeyen anları net ve yaratıcı bir biçimde yakalayarak her anı arşivlemeye olanak tanıyor. Dual Pixel CMOS AF, nesneler kadrajın etrafında hareket ederken onları takip ederek bir DSLR gibi hızlı ve doğru biçimde odaklama yapıyor.

EOS M6 aynı zamanda hızlı çekim yapıyor; 24,2 megapiksel fotoğrafları saniyede 9 kareye varan hızlarda (otomatik odaklama ile saniyede 7 kare çekim hızı) yakalayabiliyor. Bluetooth® ve NFC sayesinde ise EOS M6’yı Wi-Fi ile bir akıllı telefona veya tablete bağlamak çok kolay…

Tasarruf seven kadınlar için ev tipi yazıcı: PIXMA G4400

Küçük işletmelerde ve ev ofislerde kullanım için ideal bir seçenek olan yeni yazıcı PIXMA G4400, yüksek hacimli belge baskısında mürekkep tüketimini önemli oranda azaltıyor.

PIXMA G4400, tekrar doldurulabilen mürekkep şişesi setiyle sayfa başı baskı maliyetini 1 kuruştan da ucuza getirerek aile ekonomisine katkıda bulunuyor. PIXMA G4400 yazıcı, renkli mürekkep şişesi setiyle 7000 sayfaya ve siyah mürekkep şişesi setiyle 6000 sayfaya kadar olmak üzere toplam 13 bin sayfalık baskı alabiliyor.

Üstün kalitede fotoğraf baskısı yapabilen PIXMA G4400 ölçekli kopyalama, faks çekme ve tarama da yapabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz